Kompleksowa obsługa kampanii marketingowych

Smaki Na Szlaku to wyjątkowy hotel i restauracja z Polanicy-Zdroju. Oferują autorskie i tradycyjne menu, masaże, ceremonie SPA i organizację uroczystości. Na gości czekają przytulne i wygodne pokoje z pięknymi widokami.

Kategoria: Kampanie
Branża: Hotele i gastronomia

Data wykonania: styczeń 2019
Strona www: Smaki na Szlaku - noclegi, restauracja i SPA

Na każdym etapie współpracy pracownicy dali poznać się jako osoby profesjonalnie podchodzące do swoich zadań oraz otwarte na nasze sugestie. Z wielką przyjemnością mogę polecić firmę RekinySukcesu.pl jako solidnego i rzetelnego partnera, który charakteryzuje się terminowością i fachowością. Całemu zespołowi dziękuję za owocną współpracę.

Marcin Olszewski, właściciel
Smaki na Szlaku - restauracja Polanica-Zdrój

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Kampanie do konkursów na FB + integracja z botem na FB (znajomi znajomych, lookalike)

Kampanie Facebook (zainteresowania, lookalike, remarketing)

Kampanie Google Ads (AdWords)
 

Kampanie PUSH

Kampanie ManyChat (bot na Facebooku)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up