Kompleksowa obsługa kampanii marketingowych

Smaki Na Szlaku to wyjątkowy hotel i restauracja z Polanicy-Zdroju. Oferują autorskie i tradycyjne menu, masaże, ceremonie SPA i organizację uroczystości. Na gości czekają przytulne i wygodne pokoje z pięknymi widokami.

Kategoria: Kampanie
Branża: Hotele i gastronomia

Data wykonania: styczeń 2019
Strona www: Smaki na Szlaku - noclegi, restauracja i SPA

Na każdym etapie współpracy pracownicy dali poznać się jako osoby profesjonalnie podchodzące do swoich zadań oraz otwarte na nasze sugestie. Z wielką przyjemnością mogę polecić firmę RekinySukcesu.pl jako solidnego i rzetelnego partnera, który charakteryzuje się terminowością i fachowością. Całemu zespołowi dziękuję za owocną współpracę.

Marcin Olszewski, właściciel
Smaki na Szlaku - restauracja Polanica-Zdrój

Zakres wykonanych prac

Kampanie do konkursów na FB + integracja z botem na FB (znajomi znajomych, lookalike)

Kampanie Facebook (zainteresowania, lookalike, remarketing)

Kampanie Google Ads (AdWords)
 

Kampanie PUSH

Kampanie ManyChat (bot na Facebooku)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up