Kampanie online dla Vapiano Warszawa

Vapiano to firma z tradycjami, której historia sięga 2002 roku, kiedy to pierwszy raz restauracja w Hamburgu przyjęła pierwszych klientów. Dwa lata później, założyciele postanowili poszerzyć ideę Vapiano na inne kraje w systemie franczyzowym i ... odnieśli spektakularny sukces. Ich mottem jest włoskie przysłowie: "Jeśli masz pozytywny i optymistyczny stosunek do życia, będziesz żyć zdrowiej i dłużej".

Vapiano - restauracja Warszawa

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Kampanie Google Ads (AdWords) targetowane na galerię handlową (sieć wyszukiwania, display, remarketing)

Kampanie Youtube (targetowane wyświetlania filmu)

Kampanie Facebook Ads (remarketing, loookalike, zainteresowania)

Powiadomienia PUSH

Boty na Facebooku - ManyChat

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up