Kampanie Facebook Ads dla Optimal Balance

Optimal Balance to specjaliści w dziedzinie zarządzania należnościami. Posiadają w swojej ofercie kompleksową windykację, doradztwo restrukturyzacyjne, raporty i usługi detektywistyczne oraz inne usługi związane z rachunkowością. Wieloletnie doświadczenie pozwala im bardzo płynnie poruszać się w trudnym i nieprzewidywalnym świecie finansów.

Optimal Balance - windykacja należności

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Kampanie Google Ads (AdWords) (sieć wyszukiwania, remarketing, display)

Kampanie Facebook Ads (remarketing, lookalike)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up