Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Referencja Pod względem merytorycznym szkolenie na najwyższym poziomie, a sam sposób jego prowadzenia - interesujący i absorbujący uczestników.
Kategoria Szkolenia
Autor Klaudia Kaczmarek, koordynator

Dla Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego zostały przeprowadzone dwa szkolenia mające na celu rozwój osobisty uczestników w zakresie wykorzystania potencjału e-marketingu. Uczestnicy poznali studia przypadku oraz sposoby wykorzystania konkretnych narzędzi.

Obszar szkolenia: e-marketing

Data szkolenia: marzec 2014 i marzec 2015

Adres: www.nzs.uni.wroc.pl

 

Pod względem merytorycznym szkolenie na najwyższym poziomie, a sam sposób jego prowadzenia - interesujący i absorbujący uczestników.


Klaudia Kaczmarek, koordynator

 

Zakres szkolenia:

  • Dlaczego strona internetowa,
  • Cel skutecznej strony internetowej,
  • Narzędzia które trzeba znać,
  • Cykl Deminga,
  • Co zaplanować? (SEO, RTB, Usability, Pozyskiwanie),
  • Metodyka mierzenia działań (Google Analytics, Webmasters).

Uniwersytet Wrocławski

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu