Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

niedziela, 11 marca 2018 12:02
Pracuję efektywnie?

Jak mierzyć efektywność swojej pracy?

Masz wrażenie, że wiecznie gdzieś się spieszysz? Praca wydaje się nie mieć końca i bardzo ciężko dotrzymać terminów? Pierwsze, co przychodzi nam do głowy, to nasi współpracownicy bądź pracownicy nie pracują efektywnie. Przez to ja muszę pracować za dwóch! Hmmm... Warto jednak zadać sobie jedno pytanie - czy ja pracuję efektywnie?

Jeśli nikt ani nic nie ma kontroli nad naszą pracą to ciężko jest wyciągnąć wnioski. Takie ciągłe zmęczenie ilością zadań bardzo często prowadzi do niezadowolenia z tego co robimy. Jak można zmierzyć własną efektywność?

Najprostszym rozwiązaniem wydaje się zapisywanie wszystkich naszych czynności i analizowanie wniosków. Jak to jednak zrobić, kiedy kompletnie nie mamy czasu?

Z pomocą przychodzi proste narzędzie RescueTime! Wystarczy zainstalować je na urządzeniach, na których wykonujemy prace i które są podłączone do Internetu np. laptop i smartphone. RescueTime śledzi nasze działania, segreguje je i przypisuje do grup. Załóżmy, że jeśli pracujemy w Excelu to działanie jest bardzo produktywne, a jeśli włączamy Facebooka to działanie jest bardzo rozpraszające.

Efektywność pracy - Rescue Time

Najważniejsza zaleta tego narzędzia to automatyczne opisywanie naszych zachowań, wraz z długością i częstotliwością ich realizacji (oczywiście w panelu możemy zmienić przypisanie) na podstawie których możemy wyciągnąć wnioski. Wnioski te pozwolą nam podjąć kroki do zwiększenia naszej efektywności. 

Interesujący temat? Poniżej film, w którym pokazuję dokładnie jak to działa!

Mateusz Biernacki
Mateusz Biernacki

Subskrybuj na YT

Kalendarz wpisów

« Kwiecień 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu