Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

piątek, 17 lipca 2015 07:37
NOWE ZNACZY LEPSZE

Rebranding firmy marketingowej

Ostatnie tygodnie w siedzibie Rekinów były jednym z najbardziej intensywnych okresów od powstania naszej agencji marketingowej. Po udanym starcie i zbudowaniu fundamentów dla naszej pozycji na rynku nadszedł wreszcie czas ewolucji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, już przy pierwszym spotkaniu pokazując, że warto powierzyć swoją markę w nasze ręce - ponieważ wiemy jak zadbać o nią na najwyższym poziomie.

1 Pierwszym krokiem jaki podjęliśmy było przygotowanie logotypu. Celem było, aby już na pierwszy rzut oka reprezentował wartości i estetykę z jakimi chcemy aby była kojarzona nasza agencja. Po wielu godzinach burzy mózgów, wielu dniach pracy i analizy dziesiątek różnorodnych projektów udało nam się wreszcie stworzyć logo idealne. Cieszymy się, mogąc je wreszcie zaprezentować.

 

Projektowanie logotypu

2 Kolejnym, najbardziej pracochłonnym etapem, było stworzenie nowej strony internetowej. Przez te kilka lat działalności zdobyliśmy dużo cennego doświadczenia, które w pełni wykorzystaliśmy na przygotowanie strony, która w najlepszy sposób pomoże naszej agencji marketingowej wejść w kontakt z klientem. Każda podstrona, każdy element, jest dokładnie przemyślany, tak aby w najłatwiejszy sposób pozwalała odwiedzającemu stronę zapoznanie się z każdym aspektem dotyczącym Rekinów. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia działów, które przygotowaliśmy. Chcesz zapoznać się bliżej z naszymi realizacjami, poznać ludzi odpowiedzialnych za obecny kształt agencji w dziale nasz zespół, dowiedzieć się więcej na o możliwościach zaprezentowania swojej marki w zakładce marketing lub coś zupełnie innego? Sprawdź, co oferuje strona www.rekinysukcesu.pl  .

Nowa strona internetowa

3 Ale to nie koniec zmian. Ostatnim krokiem, finalizującym przemiany w Rekinach jest zmiana siedziby. Z sentymentem pożegnaliśmy przytulny pokój w biurowcu na Mińskiej 38 i rozpoczęliśmy nowy rozdział działalności naszej agencji marketingowej przy ulicy Stanisława Kunickiego 10B/I we Wrocławiu. Teraz projekty możemy realizować w pięknym, jasnym i przestronnym biurze - czasem aż szkoda wracać do domu!

Jesteśmy szczęśliwi, mogąc spojrzeć teraz na RekinySukcesu.pl i zobaczyć, jak bardzo się zmieniają i rozrastają od nieśmiałych początków działalności w Kłodzku, parę lat temu. Pełni pasji i energii do działania bez obaw patrzymy w przyszłość i nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań - mamy nadzieję, że razem z Tobą!

Mateusz Biernacki
Mateusz Biernacki

Artykuły powiązane

Subskrybuj na YT

Kalendarz wpisów

« Kwiecień 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu