Nowa siedziba Rekinów

Początek roku 2014 przyniósł dla nas duże zmiany. Nowa siedziba firmy RekinySukcesu.pl, do której serdecznie zapraszamy na kawę lub herbatę, znajduje się we Wrocławiu przy ul. Mińskiej 38. Mamy nadzieję, że nowe miejsce przyniesie nowe możliwości, które pozwolą nam nieustannie zwiększać poziom jakości usług realizowanych dla Was.

Wrocław, Kłodzko, Polska i nie tylko...

Oczywiście dla Waszych potrzeb jesteśmy dostępni również na terenie Ziemi Kłodzkiej, Dolnego Śląska, Polski jak i całego Świata ;)

Przeczytaj także

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up