Po co mi to SEO?

SEO czyli ang. Search Engine Optimization to sposób na optymalne przygotowanie strony pod kątem pozycjonowania w najpopularniejszej wyszukiwarce jaką jest www.google.pl. Dawniej tworząc stronę wystarczyło wpisać słowa kluczowe (które często nie miały nic wspólnego z treścią) i ... udawało się znaleźć na wymarzonej pierwszej stronie wyszukiwania. Dzisiejszy natłok stron wymusza w nas więcej pracy. Na dobre wykonanie strony składa się wiele czynników: począwszy od linków danej podstrony, poprzez odpowiedni tytuł, treść i nagłówki, aż po adekwatne opisywanie zdjęć. 

Jeśli spotkacie się z firmą która powie Wam: ok, nic nie zmieniajcie na stronie a my wykonamy Wam pozycjonowanie to ... będą mieli rację. Zrobią to, będziecie super zadowoleni, ale jeśli przestaniecie im płacić wtedy Wasza witryna zagubi się w czeluściach Internetu = bardzo spadnie w pozycjonowaniu. Firmy takie działają na zasadzie linków sponsorowanych i takie pozycjonowanie choć szybkie, to dużo bardziej kosztowne oraz mniej stabilne niż SEO. Resumując: chcesz mieć pozycjonowanie na lata? Zainwestuj w SEO.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up