Po co mi to SEO?

SEO czyli ang. Search Engine Optimization to sposób na optymalne przygotowanie strony pod kątem pozycjonowania w najpopularniejszej wyszukiwarce jaką jest www.google.pl. Dawniej tworząc stronę wystarczyło wpisać słowa kluczowe (które często nie miały nic wspólnego z treścią) i ... udawało się znaleźć na wymarzonej pierwszej stronie wyszukiwania. Dzisiejszy natłok stron wymusza w nas więcej pracy.

Strona dobrze przygotowana

Na dobre wykonanie strony składa się wiele czynników: począwszy od linków danej podstrony, poprzez odpowiedni tytuł, treść i nagłówki, aż po adekwatne opisywanie zdjęć. 

Czy istnieje droga na skróty?

Jeśli spotkacie się z firmą która powie Wam: ok, nic nie zmieniajcie na stronie a my wykonamy Wam pozycjonowanie to ... będą mieli rację. Zrobią to, będziecie super zadowoleni, ale jeśli przestaniecie im płacić wtedy Wasza witryna zagubi się w czeluściach Internetu = bardzo spadnie w pozycjonowaniu. Firmy takie działają na zasadzie linków sponsorowanych i takie pozycjonowanie choć szybkie, to dużo bardziej kosztowne oraz mniej stabilne niż SEO. Resumując: chcesz mieć pozycjonowanie na lata? Zainwestuj w SEO.

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up