Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Szkolenia Wrocław
Kategoria Szkolenia

Szkolenie pt. „Efektywny marketing w Internecie dla branży turystycznej“ organizowane przez Dolnośląską Izbę Turystyki we Wrocławiu wraz z firmą RekinySukcesu.pl. Zajęcia zostały przedstawione w formie praktycznej odnosząc się do sytuacji realnych występujących w codziennej pracy pracownika turystyki. Na szkoleniu został zaproponowany udział w konkursie, którego główną nagrodą był bezpłatny audyt strony internetowej firmy o wartości 2000 zł.

Obszar szkolenia: Szkolenie przeznaczone dla branży turystycznych

Data szkolenia:  17 maja 2018 r.

Adres: https://dit.wroc.pl/2018/04/efektywny-marketing-w-internecie-dla-branzy-turystycznej/ 

 

 

Zakres szkolenia:

  • cykl Deminga i 3 podstawy marketingu,
  • content marketing – jak pisać teksty? – SEO,
  • strona internetowa – niezbędnik przedsiębiorcy,
  • kampanie online – dobór kanałów i proste rozwiązania,
  • analityka działań – czy Google Analytics wystarczy?,

 

Na szkoleniu omówione zostały również tematy: czy Facebook sprzedaje, po co Kanban, czy firma powinna mieć konto na Youtubie i jak mierzyć efektywność Twojej strony www?

Szkolenia Wrocław

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu