Projekt logo dla firmy Audyt Zarządzanie

AUDYT ZARZĄDZANIE zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami oraz wykonuje audyty wewnętrzne i zewnętrzne dla jednostek samorządowych.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Finanse

Data wykonania: listopad 2017

Agencja interaktywna "RekinySukcesu.pl" dała się poznać jako firma godna zaufania. Zlecone czynności wykonywane były sprawnie, terminowo i z należytą starannością. Doświadczenie, wiedza, rzetelność komunikatywność zasługuje w pełni na jak najlepsze rekomendacje.

Zbigniew Biernacki, właściciel
Audyt Zarządzanie - projekt logo

Zakres wykonanych prac

Logo

Wizualizacje wykonanych projektów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up