Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Referencja Genialny dobór ilustracji, poprawny język polski, a do tego przykłady z życia wzięte. Znowu temat, który, wydawałoby się, każdy z nas czuje intuicyjnie.
Kategoria Szkolenia
Autor Maciej Słojewski, uczestnik

Joomla Day 2014 to największe spotkanie miłośników i znawców systemu zarządzania treścią Joomla w Polsce. Podczas konferencji Mateusz zaprezentował szkolenie "Skuteczna strona internetowa".

Obszar szkolenia: marketing w Internecie

Data szkolenia: wrzesień 2014 r.

Adres: www.joomla-day.pl 

 

Genialny dobór ilustracji, poprawny język polski, a do tego przykłady z życia wzięte. Znowu temat, który, wydawałoby się, każdy z nas czuje intuicyjnie.


Maciej Słojewski, uczestnik

 

Zakres szkolenia:

  • Dlaczego strona internetowa,
  • Cel skutecznej strony internetowej,
  • Narzędzia które trzeba znać,
  • Cykl Deminga,
  • Co zaplanować? (SEO, RTB, Usability, Pozyskiwanie),
  • Metodyka mierzenia działań (Google Analytics, Webmasters).

Joomla Day

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu