Kampanie Google Ads dla firmy Fitway

Chcesz schudnąć, przytyć lub po prostu zdrowo się odżywiać? Catering dietetyczny Fitway jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i unikniesz żmudnego szukania zdrowych produktów oraz gotowania według wskazanych przepisów.

Przeprowadzona przez nas kampania pozwoliła marce Fitway poszerzyć grono odbiorców, co realnie przełożyło się na wzrost sprzedaży - w tym zadowolonych klientów

Trafna kampania Google Ads ściśle dopasowana do branży umożliwiła zdobycie satysfakcjonujących wyników w zakresie konwersji, budując także rozpoznawalność firmy w Internecie.

Konkurencyjność w kategorii cateringowej jest spora, a zrealizowane przez nas zlecenie pozwoliło na wyróżnienie się na rynku.

Kategoria: Kampanie
Branża: Hotele i gastronomia

Data wykonania: styczeń 2015
Strona www: Fitway - catering dietetyczny

Sposób, w jaki wykonali swoje zadanie, pozwala na wystawienie mi opinii jako firmie solidnej, godnej zaufania oraz wartej polecenia.

Hubert Wierszyłłowski, właściciel
Kampania Google Ads Fitway

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Prowadzenie kampanii Google Ads (AdWords): tekstowa, display, remarketing

Przygotowanie koncepcji oraz grafik do kampanii

Doradztwo marketingowe

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up