Kampanie Google Ads dla Meble Flaming

Meble Flaming to firma oferująca meble na wymiar. Jej wyróżnikiem są kompleksowe usługi, bowiem Meble Flaming wykonują zlecenie od wykonania projektu, poprzez produkcję mebli, dowóz, montaż i udzielenie gwarancji.

Kategoria: Kampanie
Branża: Produkcja

Data wykonania: lipiec 2017
Strona www: Meble Flaming - meble tworzone z pasją

Jesteśmy firmą działającą w branży gdzie jest bardzo duża konkurencja i mimo to Rekinom Sukcesu udało się zwiększyć naszą sprzedaż o około 20%. Świetny kontakt, szybkie odpowiedzi na wiadomości. Przebieg współpracy bardzo sprawny. Otrzymaliśmy wsparcie merytoryczne. Konkretne działania bez owijania w bawełnę, co bardzo sobie cenię w biznesie. Polecam!

Maciej Weremczuk, właściciel
Meble Flaming - meble na wymiar

Zakres wykonanych prac

Kampanie Google Ads (AdWords) (sieć wyszukiwania, remarketing)

Content marketing (pozycjonowanie na długi ogon)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up