Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Reklamy AdWords to jedna z najskuteczniejszych form pozyskania Klientów poprzez Internet. Pamiętaj, płacisz tylko za kliknięcia w reklamę, nie za jej wyświetlenie! Decydujące elementy to przygotowanie, prowadzenie i optymalizacja

Kampanie Google Ads (AdWords)

Płatne reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords) to jedna z najskuteczniejszych form pozyskiwania Klientów poprzez Internet. Jej skuteczność wynika z precyzyjnego sposobu dotarcia do grupy docelowej. Kiedy użytkownicy szukają czegoś w Google, używają jednego z odpowiednio dobranych wyrażeń kluczowych, a Twoja reklama pojawia się obok wyników wyszukiwania. Oznacza to, że trafi do osób już nią zainteresowanych. Decydujące elementy to odpowiednie przygotowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii Google Ads, a to najlepiej zostawić nam. Pamiętaj, płacisz tylko za kliknięcia w reklamę, nie za jej wyświetlenie!

Z Google Ads wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek w nie klika, aby odwiedzić Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwonić. Narzędzia śledzenia pozwalają nawet zobaczyć rzeczywistą sprzedaż generowaną przez Twoją witrynę dzięki reklamom.

W ramach Google Ads tworzymy także kampanie w serwisie YouTube.

Google adwords

Dlaczego my?

ponadprzeciętne rezultaty

Jesteśmy drobiazgowi

Dzięki czemu osiągamy ponadprzeciętne rezultaty

jesteśmy partnerem google

Partner Google

Jesteśmy oficjalnym partnerem Google

jakość i skuteczność stron

Codzienna optymalizacja

Dbamy o jakość i skuteczność Twojego konta

comiesięczne raporty

Raporty

Comiesięczne raporty o przebiegu kampanii

twój wybór

Brak minimalnego budżetu

Wielkość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie

edukacja, hotele, restaruacje, transport

Doświadczenie w branżach

Budowlana, hotele i restauracje, transport, edukacja, finanse, pomoc społeczna

tworzenie stron www

Elastyczność

Gdy wymaga tego sytuacja poprawimy stronę docelową

google adwords Wrocław

Rozwijamy się

Chodzimy na każde szkolenie Google Ads/AdWords we Wrocławiu

certyfikat adwords

Specjaliści

Posiadamy certyfikaty Google Ads

Miesięczne statystyki wszystkich kont, które prowadzimy

11 000

Kliknięć

1 100 000

Wyświetleń

4%

Współczynnik konwersji

39 000 zł

Wydali nasi klienci w zeszłym miesiącu na reklamy

RekinySukcesu oficjalnym partnerem Google!

oficjalny partner google

Jakość naszych usług została wyróżniona przez Google przyznaniem statusu Partnera Google. Sprawdź nasz profil firmy. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i narzędziami oraz stosujemy skuteczne oraz sprawdzone metody działania.

Uczestnictwo w Programie Google Partners świadczy o wysokim standardzie jakości świadczonych usług oraz poziomu obsługi Klienta. Jako agencja marketingowa Wrocław otrzymujemy niestandardowe wsparcie, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczać unikatowe rozwiązania dla swoich klientów. Wszystkie informacje wymieniane na linii Agencja - Zespół Agencyjny służą lepszej optymalizacji działań i są w pełni poufne.

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi opiekunami z Google Ads. Rozmawiamy z nimi m.in. o strukturze kampanii i zwiększeniu konwersji. Rozwijamy się, po to, by dostarczyć Wam najlepsze dostępne rozwiązania na rynku.

Nasza Agencja poprowadzi kampanię zawsze lepiej, skuteczniej i taniej!

Elastyczność i przejrzystość

W Google Ads (Adwords) nie płacisz za wyświetlenie reklamy, ale tylko wtedy, gdy ktoś ją kliknie i przejdzie do Twojej witryny. Inaczej mówiąc, ponosisz koszty wyłącznie, kiedy Twoje reklamy odnoszą skutek. Ceny za kliknięcie zależą od wielu czynników, ale przede wszystkim od tego, jak wiele firm reklamuje się na dane wyrażenie kluczowe. Drugim bardzo ważnym czynnikiem, wpływającym na cenę za kliknięcie jest to, jak celowana jest twoja reklama, względem zapytania, które wpisał w wyszukiwarkę użytkownik.

Wielkość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie - nie ma wymagań związanych z minimalnym budżetem czy terminami kampanii reklamowej. Możesz np. zacząć od budżetu miesięcznego w wysokości 300 PLN i maksymalnego kosztu 0,50 PLN za każde kliknięcie reklamy.

W każdej chwili Twoja dyspozycja może być zmieniona. Możemy w dowolnym momencie dostosowywać praktycznie wszystkie aspekty kampanii reklamowej. Możemy np. zmienić budżet, teksty reklam, wyrażenia kluczowe, ukierunkowanie geograficzne, dni i godziny wyświetlania reklam oraz wiele innych parametrów.

Możemy ustawić wyświetlanie reklam tylko osobom, które szukają czegoś w określonym mieście, regionie lub kraju (np. strony www Kłodzko czy szkolenia dla firm Wrocław). Przykładowo reklama może być kierowana do klientów w promieniu do 40 kilometrów od firmy lub do wszystkich użytkowników na świecie.

elastyczność i przejrzystość

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Znamy się na

Reklama internetowa

Reklama tekstowa, displayowa, remarketingowa, a może cross selling? Google Ads (dawniej AdWords) dzisiaj jest potęgą, z której nasza agencja interaktywna potrafi wycisnąć niesamowitą efektywność.

Statystyki Analytics

Strona internetowa bez statystyk Google Analytics jest jak statek bez steru. Pomożemy Ci poznać dokładnie Twoich Klientów i ich potrzeby, byś skuteczniej mógł do nich dotrzeć.

Pozycjonowanie SEO/SEM

Twoja strona internetowa powinna znajdować się, na wybrane słowa kluczowe, w pierwszej 10 wyszukiwarki Google. To Twój obowiązek. Bez obaw, zleć to naszej agencji marketingowej!

Reklama na Facebooku

Sprofilowane reklamy, które trafią tylko do potencjalnych klientów. Podobno Facebook wie o swoich użytkownikach wszystko. Czemu więc tego nie wykorzystać?

Rekiny Mobile Menu