Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Remarketing jest rodzajem kampanii prowadzonej w ramach programu reklamowego Google AdWords oraz poprzez portal Facebook. Umożliwia dotarcie do osób, które już wcześniej odwiedziły Twoją stronę lub skorzystały z aplikacji mobilnej

Remarketing - Google Ads, Facebook Ads

Remarketing jest rodzajem kampanii prowadzonej w ramach programu reklamowego Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz poprzez portal Facebook. Umożliwia dotarcie do osób, które już odwiedziły Twoją stronę lub skorzystały z aplikacji mobilnej. Celowana reklama wyświetla się w/w użytkownikom podczas przeglądania innych stron internetowych (lub portalu Facebook) oraz wyszukiwania informacji w Google.

Przy implementacji najnowszego kodu Google Analytics na naszej stronie www możemy, w panelu administratora Google Analytics, tworzyć listy remarketingowe. Listy remarketingowe to np. lista osób, które spędziły w naszym serwisie więcej niż 5 minut i odwiedziły więcej niż 10 podstron. Tylko tym osobom będą się wyświetlały nasze reklamy Google Ads. Takie reklamy dla grupy remarketingowej można, dzięki znajomości ich zachowań na naszej www, przygotować dokładnie pod ich potrzeby.

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć sprzedaż, liczbę rejestracji czy budować świadomość marki, remarketing może być strategicznym elementem Twojej reklamy. Umożliwia on zwiększenie zwrotu z inwestycji (ROI) wszystkim reklamodawcom.

Audyty UX

Jakie są zalety remarketingu?

płatność tylko za kliknięcie

CPC

Płatność tylko za kliknięcie

budowanie marki

Branding

Łatwe budowanie wizerunku marki

wyświetlanie reklam zainteresowanym użytkownikom

Ukierunkowanie

Wyświetlanie reklam tylko zainteresowanym użytkownikom

komplementarność produktów i usług

Cross-selling

Komplementarność produktów i usług

reklamy tekstowe i graficzne

Różne formy reklam

Reklamy tekstowe i graficzne

dostosowanie list remarketingowych

Cele reklamowe

Łatwe dostosowanie list remarketingowych

Jak działa remarketing?

wejscie na www

Wejście na Twoją WWW

Ciasteczko remarketingowe

Ciasteczko remarketingowe

Wyjście na inne WWW

Wyjście na inne WWW

REKLAMA

REKLAMA

uzytkownik powraca

Powrót na Twoją www

Użytkownik wraca na twoją stronę!

Przykładowe graficzne reklamy remarketingowe

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu