Obsługa marketingowa firmy EURO-DOM

EURO-DOM to wrocławski deweloper działający na rynku od 2002 roku. Specjalizuje się w budowie wyjątkowych i niepowtarzalnych architektonicznie osiedli i bloków mieszkalnych. Głównym ich wyróżnikiem jest wysoka jakość stosowanych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjne położenie działek.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: sierpień 2019
Strona www: EURO-DOM - wrocławski deweloper

Agencja interaktywna i marketingowa RekinySukcesu.pl realizowała dla spółek Grupy EURO-DOM działania promocyjne polegające m.in. na budowie trzech stron internetowych, stworzeniu i prowadzeniu profilu na Fejsbuku oraz zarządzaniu optymalizacją i reklamami w sieci internetowej. Podczas dotychczasowej współpracy przedstawiciele Agencji wykazali się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem naszych potrzeb. Usługi były wykonywane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień.

Paweł Kowalew, Dyrektor Sprzedaży
apartamenty Wrocław

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Doradztwo marketingowe

Utrzymanie stron na serwerach

Content marketing

Pozyskiwanie backlinków

Prace graficzne i koncepcyjne

Obsługa konta na portalu Facebook

Kampanie Mailing, PUSH

Obsługa kampanii Google i FB Ads

Marketing w branży Nieruchomości:

Prowadzisz biznes w branży Nieruchomości? Dowiedz się jak przechodzić przez kluczowe procesy dla Twojej marki!

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz kompleksowe artykuły dotyczące wejścia na rynek i tworzenia silnej marki oraz zwiększenia jej efektywności sprzedażowej i marketingowej. Analiza rynku, research, prowadzenie kampanii marketingowych, wdrożenie sklepu - jeśli którykolwiek z tych procesów jest dla Ciebie niejasny, zapraszamy na naszego bloga!

keyboard_arrow_up