Obsługa marketingowa firmy EURO-DOM

EURO-DOM to wrocławski deweloper działający na rynku od 2002 roku. Specjalizuje się w budowie wyjątkowych i niepowtarzalnych architektonicznie osiedli i bloków mieszkalnych. Głównym ich wyróżnikiem jest wysoka jakość stosowanych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjne położenie działek.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: sierpień 2019
Strona www: EURO-DOM - wrocławski deweloper

Agencja interaktywna i marketingowa RekinySukcesu.pl realizowała dla spółek Grupy EURO-DOM działania promocyjne polegające m.in. na budowie trzech stron internetowych, stworzeniu i prowadzeniu profilu na Fejsbuku oraz zarządzaniu optymalizacją i reklamami w sieci internetowej. Podczas dotychczasowej współpracy przedstawiciele Agencji wykazali się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem naszych potrzeb. Usługi były wykonywane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień.

Paweł Kowalew, Dyrektor Sprzedaży
apartamenty Wrocław

Zakres wykonanych prac

Doradztwo marketingowe

Utrzymanie stron na serwerach

Content marketing

Pozyskiwanie backlinków

Prace graficzne i koncepcyjne

Obsługa konta na portalu Facebook

Kampanie Mailing, PUSH

Obsługa kampanii Google i FB Ads

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up