Strona internetowa Kredyt Inkaso

Kredyt Inkaso to grupa kapitałowa z branży zarządzania wierzytelnościami. Firma realizuje swoją misję z uwzględnieniem sytuacji dłużników, proponując im najdogodniejsze rozwiązania.

Dla firmy Kredyt Inkaso przygotowaliśmy nowoczesną, szybką i funkcjonalną stronę internetową. Spełnia ona wysokie wymagania Google w zakresie wydajności (tzw. podstawowe wskaźniki internetowe). Strona została wiele funkcjonalności takich jak: kalkulator służący do obliczenia spłaty, formularze z zabezpieczeniem przed spamem, integracja z systemem płatności on-line (imoje).

Zadbaliśmy o optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek (SEO). Dzięki temu klienci oraz partnerzy biznesowi (i potencjalni partnerzy) firmy mogą ją z łatwością odnaleźć w internecie.

Strona WWW nie jest naszą pierwszą realizacją dla Kredyt Inkaso. Od lat współpracujemy poprzez świadczenie firmie usług outsourcingu marketingowego. W ramach tej współpracy zrealizowaliśmy m.in. stronę typu landing page, animację 2D, obsługiwaliśmy kampanie online oraz przygotowywaliśmy grafiki na potrzeby działań marketingu offline.

Czy możemy zrobić coś dla Twojej firmy?

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Wycena jest niezobowiązująca :)

Kategoria: Strony www
Branża: Finanse

Data wykonania: styczeń 2022
Strona www: Kredyt Inkaso - windykacja

Z Rekinami współpracujemy już od dłuższego czasu. Są agencją, która podchodzi do powierzonych zadań bardzo rzetelnie i profesjonalnie, a poprzez planowanie i poukładanie zadań nie musimy się martwić o założone terminy :) Podczas współpracy nad projektami zawsze starają się sprostać oczekiwaniom klienta. Polecam! :)

Marta Adamowicz, specjalista d.s. marketingu
Kredyt Inkaso - windykacja

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Integracja z systemem płatności imoje
 

Wbudowany na stronie kalkulator spłaty

Formularze kontaktowe zgodne z RODO i zabezpieczone przed spamem (captcha)

Strona responsywna (precyzyjnie testowane RWD)

Zabezpieczenia przed atakami (np. Brute Force, SQL Injection)

Automatyczne kopie zapasowe z opcją szybkiego przywrócenia wersji

Dane uporządkowane Google (Schema.org) i Facebooka (Open Graph)

Wysoka wydajność i szybkość strony potwierdzona raportem 
PageSpeed Insights

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up