Strona internetowa Kredyt Inkaso

Kredyt Inkaso to grupa kapitałowa z branży zarządzania wierzytelnościami. Firma realizuje swoją misję z uwzględnieniem sytuacji dłużników, proponując im najdogodniejsze rozwiązania.

Dla firmy Kredyt Inkaso przygotowaliśmy nowoczesną, szybką i funkcjonalną stronę internetową. Spełnia ona wysokie wymagania Google w zakresie wydajności (tzw. podstawowe wskaźniki internetowe). Strona została wiele funkcjonalności takich jak: kalkulator służący do obliczenia spłaty, formularze z zabezpieczeniem przed spamem, integracja z systemem płatności on-line (imoje).

Zadbaliśmy o optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek (SEO). Dzięki temu klienci oraz partnerzy biznesowi (i potencjalni partnerzy) firmy mogą ją z łatwością odnaleźć w internecie.

Strona WWW nie jest naszą pierwszą realizacją dla Kredyt Inkaso. Od lat współpracujemy poprzez świadczenie firmie usług outsourcingu marketingowego. W ramach tej współpracy zrealizowaliśmy m.in. stronę typu landing page, animację 2D, obsługiwaliśmy kampanie online oraz przygotowywaliśmy grafiki na potrzeby działań marketingu offline.

Kategoria: Strony www
Branża: Finanse

Data wykonania: styczeń 2022
Strona www: Kredyt Inkaso - windykacja

Z Rekinami współpracujemy już od dłuższego czasu. Są agencją, która podchodzi do powierzonych zadań bardzo rzetelnie i profesjonalnie, a poprzez planowanie i poukładanie zadań nie musimy się martwić o założone terminy :) Podczas współpracy nad projektami zawsze starają się sprostać oczekiwaniom klienta. Polecam! :)

Marta Adamowicz, specjalista d.s. marketingu
Kredyt Inkaso - windykacja

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Integracja z systemem płatności imoje
 

Wbudowany na stronie kalkulator spłaty

Formularze kontaktowe zgodne z RODO i zabezpieczone przed spamem (captcha)

Strona responsywna (precyzyjnie testowane RWD)

Zabezpieczenia przed atakami (np. Brute Force, SQL Injection)

Automatyczne kopie zapasowe z opcją szybkiego przywrócenia wersji

Dane uporządkowane Google (Schema.org) i Facebooka (Open Graph)

Wysoka wydajność i szybkość strony potwierdzona raportem 
PageSpeed Insights

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up