Strona internetowa dla stacji narciarskiej

Nartorama.pl to ośrodek wypoczynkowy, usytuowany w centrum stoku narciarskiego, na trasie Serpentina - jednej z pięciu nartostrad przy kolei kanapowo – gondolowej Nartorama Skyway Express, tuż przy 2 wyciągach orczykowych należących do kompleksu Nartorama. Bliskie położenie ośrodka i wyciągu daje komfort wjazdu na trasy prawie spod drzwi ośrodka oraz możliwość bezpośredniego zjazdu do obiektu.

Nartorama - ośrodek wypoczynkowy

Zakres wykonanych prac

Automatyczne przełączanie się newsów w zależności od szaty graficznej

Moduł przełączania szaty graficznej strony zima-lato

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Formularz kontaktowy

Moduł galerii zdjęć

Wersja responsywna

Animacje graficzne

Aktualności, blog

CMS Joomla

Slider

Dodatkowe:

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up