Kampanie marketingowe online dla Lediko

Lediko jest firmą projektowo - produkcyjną, której specjalność to oświetlenie LED. W kompleksowy sposób pomagają Klientom tworzyć innowacyjne, energooszczędne produkty i instalacje oświetleniowe wykorzystujące w pełni możliwości mocy diod LED.

Kategoria: Kampanie
Branża: Produkcja

Data wykonania: styczeń 2014
Strona www: www.lediko.com

Rekomenduję firmę Rekiny Sukcesu.pl jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną. Doświadczenie oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

Adam Wilanowski, współwłaściciel
Lediko - producent oświetlenia LED

Zakres wykonanych prac

Przygotowanie koncepcji i strategii dla filmów

Przygotowanie scenariuszy

Dobór aktorów

Współprodukcja filmów wraz z firmą Intimage

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up