System zarządzania stronami dystrybutorów Matplast

Matplast to nowoczesny producent okien, drzwi i rolet. Dystrybutorzy marki Matplast zyskali możliwość oferowania swoim klientom produktów za pośrednictwem specjalnego systemu. Dzięki niemu dystrybutorzy prezentują zawsze aktualny katalog produktów. Klienci zaś zyskali dostęp do najnowszych produktów z oferty marki Matplast.

Stworzyliśmy system pozwalający automatycznie budować strony internetowe dla dystrybutorów - Klient poprzez przekazanie dostępu firmom sprzedającym jego usługi umożliwia im posiadanie darmowej strony internetowej wypełnionej jego produktami. Wdrożyliśmy także zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa oraz panel zarządzania zawartością stron.

Dodatkowym atutem jest zastosowana wielojęzyczność - umożliwia ona obsługę kontrahentów z wielu krajów, przez co ułatwia komunikację i wpływa na rozwój. Spójny i odpowiednio zaprojektowany system zarządzania stronami dystrybutorów to podstawa sprawnego funkcjonowania tak dużej firmy jak Matplast.

Kategoria: Strony www
Branża: Produkcja

Data wykonania: luty 2021

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
System zarządzania stronami dystrybutorów Matplast

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Katalog produktów dostępny on-line dla dystrybutorów

Możliwa komunikacja z bazą produktów przez REST API

Kreator stron internetowych dystrybutorów

Zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa

Panel do zarządzania zawartością stron dystrybutorów

Wielojęzyczność - możliwa obsługa kontrahentów z wielu krajów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up