Obsługa marketingowa Vapiano

Vapiano jest siecią restauracji założoną w 2002 roku w Hamburgu, dziś obejmującą 191 lokali na całym świecie. Restauracja oferuje kuchnię włoską opartą o świeże, sezonowe produkty.

Bogaty wybór świeżych makaronów, pizza, lasagne, foccacia wprawią w zachwyt każdego miłośnika kuchni włoskiej. Kuchnia w Vapiano ma charakter otwarty a kucharz przygotowujący danie, może poprzez dobór dodatków i przypraw dostosować je do preferencji smakowych klienta.

Zajęliśmy się pomocą w rozwinięciu grupy Klientów restauracji Vapiano we Wrocławiu.

Prowadzona przez nas obsługa marketingowa przełożyła się na trzydziestoprocentowy wzrost liczby Klientów restauracji. Stworzyliśmy 8 nowych filmów przedstawiających zalety Vapiano, w tym jej dania. Dzięki temu, firma zyskała prawie trzykrotny wzrost rezerwacji telefonicznych i online. Zależało nam na dotarciu do odpowiednich odbiorców, a wprowadzone przez nas strategie marketingowe sprawiły, że liczba użytkowników na landing page zwiększyła się aż o 4500%.

Zwiększyliśmy liczbę klientów w restauracji Vapiano Wrocław

0 8

Nowych filmów prezentujących korzyści Vapiano

0 4500%

Wzrost liczby użytkowników na landing page

0 278%

Wzrost rezerwacji telefonicznych i online

0 30%

Wzrost liczby Klientów w restauracji we Wrocławiu

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

Oferta i system rezerwacji w jednym

Dzięki prostej stronie internetowej (tzw. landing page) stworzonej dla Vapiano Wrocław użytkownicy mogą, nie wstając z kanapy zapoznać się z menu restauracji i jej aktualnymi promocjami. Tak jak wszystkie stworzone przez nas strony internetowe, witryna Vapiano wyświetla się, tak samo dobrze zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i telefonie komórkowym.

Poprzez stronę internetową w kilka sekund użytkownik może dokonać rezerwacji. Zabezpieczony przed atakami i spamem formularz oszczędza czas klientów i pracowników restauracji. Dzięki temu restauracja może skupić się na tym, co jest jej sercem – przygotowywaniu pysznych posiłków. Rekiny zajęły się resztą.

Efektywna obsługa marketingowa Vapiano Wrocław

Dla Vapiano Wrocław wykonaliśmy wiele prac, dzięki którym firma dotarła do nowych klientów - zarówno za pośrednictwem internetu, jak i dzięki kampaniom offline.

Vapiano Wrocław - zaawansowana optymalizacja

Pozycjonowanie i SEO

Wysoka pozycja Vapiano Wrocław w wyszukiwarce Google była możliwa między innymi dzięki zaawansowanym optymalizacjom pod wyszukiwarki wprowadzonym na stronie, jak i pozyskiwaniu linków zewnętrznych.

Vapiano na Facebooku i Instagramie

Obsługa kont społecznościowych

Intensywnie i kompleksowo dbamy o fanpage Vapiano na Facebooku i Instagramie. Na podstawie aktualnych zapotrzebowań tworzymy treści – w tym teksty, grafiki i filmy. Przygotowujemy angażujące konkursy.

Targetowane kampanie Google i Facebook Ads

Dzięki naszym działaniom Vapiano mogło dotrzeć z reklamą do osób, które przebywają w Galerii Wroclavia, gdzie mieści się lokal. Reklamy w ramach Facebook Ads i Google Ads (AdWords) były ponadto stale optymalizowane przez nas za pomocą testów A/B. W ten sposób zwiększyliśmy skuteczność prezentowanych reklam, a w konsekwencji – pozyskaliśmy nowych klientów. Wielu klientów.

W ramach kompleksowej obsługi marketingowej konsultujemy z naszymi Klientami wszystkie aspekty działania firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać optymalną strategię i ją wdrożyć. Przekonaj się sam!

Stworzyliśmy treści, które dotarły do klientów

Na stworzonej przez nas stronie internetowej nie zabrakło również bloga. Dzięki niemu Vapiano mogło angażować użytkowników, co pozytywnie wpływa na zasięg informacji o marce i jej pozytywny odbiór. Ponadto dla Vapiano Wrocław przygotowaliśmy serię filmów promocyjnych. Jeden z tych filmów możesz zobaczyć poniżej.

Skontaktuj się z nami
Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up