Kampanie marketingowe Facebook Ads

Oknapolskie.pl to platforma posiadająca szeroką ofertę okien PVC Schüco, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Cechuje nas profesjonalne podejście do klienta, dlatego naszym głównym celem jest sprostanie Twoim oczekiwaniom. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata, pozwoliły nam stworzyć konfigurator okien PVC Schüco, gdzie w prosty i szybki sposób stworzysz Twoje idealne okna od polskiego producenta.

Kategoria: Kampanie
Branża: Produkcja

Data wykonania: kwiecień 2017
Strona www: Okna Polskie - okna na lata

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
Okna Polskie - prowadzenie kampanii dla producenta okien

Zakres wykonanych prac

Prowadzenie kampanii na portalu Facebook: remarketingowej, pozyskujacej

Przygotowanie koncepcji oraz grafik do kampanii

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up