Outsourcing marketingowy firmy Mexim

Dla kierowników działu zakupów i kierowników produkcji, którzy potrzebują wykonać detale w metalu firma Mexim oferuje: centra cnc, szlifierki, wiertarki, frezarki i prasy renomowanych firm Kovosvit Mas i Krasny Borets.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Usługi

Data wykonania: sierpień 2012
Strona www: Mexim - maszyny do obróbki metalu

W przyszłości przewidujemy powierzenie dalszych działań związanych z e-marketingiem firmie RekinySukcesu.pl i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić RekinySukcesu.pl jako rzetelnego partnera.

Piotr Honc, prezes
Mexim - urządzenia do obróbki skrawaniem

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Przygotowanie briefu marketingowego

Tworzenie tekstów

Hasło marketingowe

Obróbka filmu prezentacyjnego

E-marketing:

  • Mailingi,
  • Celowana kampania Google Ads (AdWords).

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up