Outsourcing marketingowy firmy Mexim

Dla kierowników działu zakupów i kierowników produkcji, którzy potrzebują wykonać detale w metalu firma Mexim oferuje: centra cnc, szlifierki, wiertarki, frezarki i prasy renomowanych firm Kovosvit Mas i Krasny Borets.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Usługi

Data wykonania: sierpień 2012
Strona www: Mexim - maszyny do obróbki metalu

W przyszłości przewidujemy powierzenie dalszych działań związanych z e-marketingiem firmie RekinySukcesu.pl i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić RekinySukcesu.pl jako rzetelnego partnera.

Piotr Honc, prezes
Mexim - urządzenia do obróbki skrawaniem

Zakres wykonanych prac

Przygotowanie briefu marketingowego

Tworzenie tekstów

Hasło marketingowe

Obróbka filmu prezentacyjnego

E-marketing:

  • Mailingi,
  • Celowana kampania Google Ads (AdWords).

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up