Szkolenia marketingowe dla Uniwersytetu Wrocławskiego

Dla Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego zostały przeprowadzone dwa szkolenia mające na celu rozwój osobisty uczestników w zakresie wykorzystania potencjału e-marketingu. Uczestnicy poznali studia przypadku oraz sposoby wykorzystania konkretnych narzędzi.

Kategoria: Szkolenia
Branża: Edukacja

Data wykonania: marzec 2014 i marzec 2015
Strona www: Uniwersytet Wrocławski - Niezależne Zrzeszenie Studentów

Pod względem merytorycznym szkolenie na najwyższym poziomie, a sam sposób jego prowadzenia - interesujący i absorbujący uczestników.

Klaudia Kaczmarek, koordynator
Uniwersytet Wrocławski - szkolenie z zakresu marketingu

Zakres wykonanych prac

Dlaczego strona internetowa

Cel skutecznej strony internetowej

Narzędzia które trzeba znać

Cykl Deminga

Co zaplanować? (SEO, RTB, Usability, Pozyskiwanie)

Metodyka mierzenia działań (Google Analytics, Webmasters)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up