Szkolenia marketingowe dla Uniwersytetu Wrocławskiego

Dla Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego zostały przeprowadzone dwa szkolenia mające na celu rozwój osobisty uczestników w zakresie wykorzystania potencjału e-marketingu. Uczestnicy poznali studia przypadku oraz sposoby wykorzystania konkretnych narzędzi.

Kategoria: Szkolenia
Branża: Edukacja

Data wykonania: marzec 2014 i marzec 2015
Strona www: Uniwersytet Wrocławski - Niezależne Zrzeszenie Studentów

Pod względem merytorycznym szkolenie na najwyższym poziomie, a sam sposób jego prowadzenia - interesujący i absorbujący uczestników.

Klaudia Kaczmarek, koordynator
Uniwersytet Wrocławski - szkolenie z zakresu marketingu

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Dlaczego strona internetowa

Cel skutecznej strony internetowej

Narzędzia które trzeba znać

Cykl Deminga

Co zaplanować? (SEO, RTB, Usability, Pozyskiwanie)

Metodyka mierzenia działań (Google Analytics, Webmasters)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up