Strony internetowe - Kłodzko

Dzisiaj posiadanie strony internetowej, to podstawowe wymaganie klientów od każdej nowoczesnej firmy. Strona internetowa stanowi reklamę, która generuje większą liczbę klientów i większe dochody.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl traktuje każdą kolejną realizację jako wielkie wyzwanie. Ponadprzeciętna estetyka stron oraz ich duża użyteczność są dla nas najbardziej istotne. Przed rozpoczęciem pracy analizujemy oczekiwania klienta i zachowania konkurencji. Dzięki temu sugerujemy najbardziej efektywne rozwiązania.

Strony www Kłodzko

Nasze strony internetowe podążają za trendami i spełniają aktualne standardy. Troszczymy się, by były one bezpieczne, wydajne i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

Rekiny mają na swoim koncie realizacje z najdalszych zakątków Polski. Jeśli jednak masz działalność na terenie Kłodzka i okolic, to świetnie trafiłeś - mamy tu nasz oddział. Kłodzko jest jednym z naszych "oczek w głowie", gdyż tutaj powstała nasza firma i z terenem Kotliny Kłodzkiej się utożsamiamy.

Nasze skuteczne elementy stron www

Kopie bezpieczeństwa

Dzięki regularnie wykonywanym, zautomatyzowanym kopiom strony możesz spać spokojnie

Prezentacja treści

Dbamy o przyjemność korzystania z portalu

Bezpieczne formularze

Stosowane przez nas zabezpieczenia chronią Cię przed spamem

SEO

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek już na etapie tworzenia strony

Google Analytics

Zaawansowane statystyki od Google powiedzą Ci wszystko o Twoich klientach

LiveChat

Odpowiedz na pytania klientów i zyskaj ich zaufanie

Wyjątkowe galerie

Zaprezentuj firmę od środka

Newsletter

Dotrzyj ze swoimi produktami do jak najszerszego grona odbiorców

Mapa z dojazdem

Daj się łatwo odnaleźć

Mobilne menu

Zapewnij komfort użytkownikom telefonów - to olbrzymia część całego ruchu w Internecie

Wtyczki społecznościowe

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Facebook, Twitter i inne serwisy społecznościowe

Intuicyjny panel admina

Zmianiaj treści na stronie

Rozwiązania gotowe na wszystkie urządzenia!

Tworzymy skuteczne strony wykorzystujące RWD (Responsive Web Design). Czym jest RWD? Jest to dostosowanie się strony internetowej do dowolnych urządzeń przenośnych (np. smartfonów). Podstawową cechą RWD jest automatyczne rozpoznawanie i dostosowywanie się strony do urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Czy wiedziałeś, że w Polsce blisko połowa użytkowników do łączenia się z Internetem wykorzystuje urządzenia mobilne? Ten kierunek będzie miał coraz większe znaczenie, dlatego jeżeli Twoja strona internetowa nie jest przyjazna dla urządzeń przenośnych, czas to zmienić.

Wykonujemy responsywne strony internetowe dostosowane nie tylko do urządzeń mobilnych, lecz również do większych rozdzielczości - Full HD i wyżej. Strony przez nas wykonane renderują się właściwie na przeróżnych urządzeniach z różnymi systemami - na iOS i Android.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie

Technologia HTML5

HTML5

Technologia CSS3

CSS3

Technologia SASS - SCSS

SASS

Technologia JavaScript

JavaScript

Technologia Amazon Web Services

Amazon Web Services

Technologia WordPress

WordPress

Technologia Joomla

Joomla

Technologia Node.js

Node.js

Technologia Vue.js

Framework Vue.js

Technologia Git

Kontrola wersji Git

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym ekspertem odpowiedzialnym za teren Kłodzka lub po prostu zadzwoń do nas — porozmawiamy o twoich celach, potrzebach no i oczywiście doradzimy.

Marcin
Marcin Gajewski
Dyrektor ds. strategii i rozwoju tel: 509 476 650 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up