Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Referencja Polecamy firmę RekinySukcesu.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty.
Kategoria Outsourcing
Autor Artur Paprota, prezes

W 1960 roku Twierdza została oficjalnie uznana za zabytek i udostępniona turystom. Część fortyfikacji udostępnionej do zwiedzania to zaledwie 10% obiektu. W towarzystwie przewodnika ubranego w historyczny mundur turyści mają szansę zdobyć ostateczny punkt obrony twierdzy czyli donjon.

Obszar działalności: turystyka

Data rozpoczęcia współpracy: luty 2014 r.

Adres: www.twierdza.klodzko.pl 

 

Polecamy firmę RekinySukcesu.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty.


Artur Paprota, prezes

 

Zakres wykonanych prac:

  • Koncepcja rozwoju marketingowego,
  • Szkolenia dla kadry,
  • Wprowadzenie kodów QR.

  • Ulotki reklamowe Twierdzy Kłodzko,
  • Ulotki stowarzyszenia.

  • Utworzenie stowarzyszenia "Ziemia Kłodzka - Perła Sudetów",
  • Program wymiany Klientami pomiędzy członkami stowarzyszenia.

Twierdza Kłodzko

 

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu