Strona internetowa dla lekarzy specjalistów

Dla małżeństwa lekarzy specjalistów z różnych dziedzin: specjalisty ortodoncji oraz specjalisty z zakresu rehabilitacji medycznej i reumatologii, przygotowaliśmy stronę internetową. Zastosowaliśmy podział strony głównej na dwie specjalizacje do wyboru — według dokładnych wytycznych Klienta.

Podstronę każdej specjalizacji umieściliśmy na osobnej subdomenie, dzięki czemu zachowaliśmy wyraźną granicę pomiędzy stronami. Obie z nich mają spójną szatę graficzną, a zarazem indywidualnie dobrane grafiki. Są również wyposażone w stale aktualizowany blog.

Strony zostały zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek sieciowych (SEO), a ich edycja jest łatwa dzięki zastosowaniu popularnego systemu Joomla. Witrynę dopasowaliśmy także do urządzeń mobilnych oraz umieściliśmy na niej formularz kontaktowy, w celu lepszej komunikacji z potencjalnymi pacjentami.

Strona została wzbogacona o moduł slidera i galerii zdjęć, by była bardziej atrakcyjna dla użytkowników. Istotnym elementem są także wtyczki społecznościowe, które ułatwiają dostęp do social mediów.

Kategoria: Strony www
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: marzec 2015
Strona www: Ferdynus.pl - leczenie specjalistyczne

Rekinysukcesu.pl to komunikacja, zrozumienie potrzeb klienta i to co najważniejsze to synteza kreatywności z naturalną rzetelnością firmy. Polecam.

Grzegorz Ferdynus, właściciel
Strona internetowa małżeństwa lekarzy - stomatologia i ortopedia

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

CMS Joomla

Responsywność (dopasowanie do urządzeń mobilnych)

Aplikacyjne tłumaczenia Google Translate

Optymalizacja pod pozycjonowanie SEO

Blog (Aktualności)

Moduł slidera i galerii zdjęć

Formularz kontaktowy

Newsletter

Mapa Google wraz z dojazdem

Wtyczki społecznościowe

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up