Strona internetowa dla lekarzy specjalistów

Strona internetowa przygotowana dla małżeństwa lekarzy specjalistów z różnych dziedzin: specjalisty ortodoncji oraz specjalisty z zakresu rehabilitacji medycznej i reumatologii. Zastosowano podział strony głównej na dwie specjalizacje do wyboru - według dokładnych wytycznych Klienta.

Kategoria: Strony www
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: marzec 2015
Strona www: Ferdynus.pl - leczenie specjalistyczne

Rekinysukcesu.pl to komunikacja, zrozumienie potrzeb klienta i to co najważniejsze to synteza kreatywności z naturalną rzetelnością firmy. Polecam.

Grzegorz Ferdynus, właściciel
Strona internetowa małżeństwa lekarzy - stomatologia i ortopedia

Zakres wykonanych prac

CMS Joomla

Responsywność (dopasowanie do urządzeń mobilnych)

Aplikacyjne tłumaczenia Google Translate

Optymalizacja pod pozycjonowanie SEO

Blog (Aktualności)

Moduł slidera i galerii zdjęć

Formularz kontaktowy

Newsletter

Mapa Google wraz z dojazdem

Wtyczki społecznościowe

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up