CMS, czyli system zarządzania treścią

Nieodzownym elementem współczesnej strony internetowej dla firmy jest CMS, czyli system zarządzania treścią. Wybierając firmę wykonującą strony internetowe powinniśmy zadać sobie pytanie jaki CMS powinna mieć moja strona www?

Rodzaje systemów CMS

Systemy CMS dzielą się na dwa rodzaje:

  • darmowe i ogólnodostępne takie jak: Joomla, Wordpress, MOD x czy Drupal;
  • stworzone przez firmę wykonującą strony internetowe.

Darmowe systemy CMS

Darmowe i ogólnodostępne rozwiązania dają pełną swobodę użytkowania strony przez Klienta, ponieważ w Internecie można znaleźć mnóstwo tutoriali opisujących ich działanie. Największą ich wartością jest niezależność od firmy wykonującej stronę www. W rozwiązaniach stworzonych przez firmę wykonującą stronę internetową jesteśmy uzależnieni (najczęściej finansowo) od zmian które nie są dostępne standardowo.

CMS Joomla

W systemie Joomla, który szczególnie polecamy, wykonanie nawet skomplikowanych zmian jest dostępne dla każdego użytkownika.

Reasumując: przy wyborze oferty zawsze pytaj jaki system CMS oferuje firma oraz czy można z nim migrować do innej firmy.

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up