CMS, czyli system zarządzania treścią

Nieodzownym elementem współczesnej strony internetowej dla firmy jest CMS, czyli system zarządzania treścią. Wybierając firmę wykonującą strony internetowe powinniśmy zadać sobie pytanie jaki CMS powinna mieć moja strona www?

Systemy CMS dzielą się na dwa rodzaje:

  • darmowe i ogólnodostępne takie jak: Joomla, Wordpress, MOD x czy Drupal;
  • stworzone przez firmę wykonującą strony internetowe.

Darmowe i ogólnodostępne rozwiązania dają pełną swobodę użytkowania strony przez Klienta, ponieważ w Internecie można znaleźć mnóstwo tutoriali opisujących ich działanie. Największą ich wartością jest niezależność od firmy wykonującej stronę www. W rozwiązaniach stworzonych przez firmę wykonującą stronę internetową jesteśmy uzależnieni (najczęściej finansowo) od zmian które nie są dostępne standardowo.

W systemie Joomla, który szczególnie polecamy, wykonanie nawet skomplikowanych zmian jest dostępne dla każdego użytkownika.

Reasumując: przy wyborze oferty zawsze pytaj jaki system CMS oferuje firma oraz czy można z nim migrować do innej firmy.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up