Festiwal dobrego piwa

Już jutro rozpoczyna się we Wrocławiu święto piwa.

9 maja 2014 r. (piątek) startuje 5. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa.

Rekiny sponsorem imprezy

Firma RekinySukcesu.pl zrealizowała dla Festiwalu Dobrego Piwa stronę internetową, dzięki czemu dołączyliśmy do grona sponsorów imprezy.

Zapraszamy Was serdecznie do Wrocławia w drugi weekend maja. Oprócz znakomitego piwa będzie można dobrze zjeść, posłuchać muzyki na żywo i spotkać nas! Bo wiadomo, że "rybka lubi pływać" ;)

Spot

Poniżej spot prezentujący WFDP zrealizowany przez naszego partnera firmę www.intimage.pl

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up