Nowe znaczy lepsze

Ostatnie tygodnie w siedzibie Rekinów były jednym z najbardziej intensywnych okresów od powstania naszej agencji marketingowej. Po udanym starcie i zbudowaniu fundamentów dla naszej pozycji na rynku nadszedł wreszcie czas ewolucji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, już przy pierwszym spotkaniu pokazując, że warto powierzyć swoją markę w nasze ręce - ponieważ wiemy jak zadbać o nią na najwyższym poziomie.

  1. Pierwszym krokiem jaki podjęliśmy było przygotowanie logo. Celem było, aby już na pierwszy rzut oka reprezentował wartości i estetykę z jakimi chcemy aby była kojarzona nasza agencja. Po wielu godzinach burzy mózgów, wielu dniach pracy i analizy dziesiątek różnorodnych projektów udało nam się wreszcie stworzyć logo idealne. Cieszymy się, mogąc je wreszcie zaprezentować.

  2. Projektowanie logotypu
  3. Kolejnym, najbardziej pracochłonnym etapem, było stworzenie nowej strony internetowej. Przez te kilka lat działalności zdobyliśmy dużo cennego doświadczenia, które w pełni wykorzystaliśmy na przygotowanie strony, która w najlepszy sposób pomoże naszej agencji marketingowej wejść w kontakt z klientem. Każda podstrona, każdy element, jest dokładnie przemyślany, tak aby w najłatwiejszy sposób pozwalała odwiedzającemu stronę zapoznanie się z każdym aspektem dotyczącym Rekinów. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia działów, które przygotowaliśmy. Chcesz zapoznać się bliżej z naszymi realizacjami, poznać ludzi odpowiedzialnych za obecny kształt agencji w dziale nasz zespół, dowiedzieć się więcej na o możliwościach zaprezentowania swojej marki w zakładce blog lub coś zupełnie innego? Sprawdź, co oferuje strona www.rekinysukcesu.pl  .

  4. Nowa strona internetowa
  5. Ale to nie koniec zmian. Ostatnim krokiem, finalizującym przemiany w Rekinach jest zmiana siedziby. Z sentymentem pożegnaliśmy przytulny pokój w biurowcu na Mińskiej 38 i rozpoczęliśmy nowy rozdział działalności naszej agencji marketingowej przy ulicy Stanisława Kunickiego 10B/I we Wrocławiu. Teraz projekty możemy realizować w pięknym, jasnym i przestronnym biurze - czasem aż szkoda wracać do domu!

Jesteśmy szczęśliwi, mogąc spojrzeć teraz na RekinySukcesu.pl i zobaczyć, jak bardzo się zmieniają i rozrastają od nieśmiałych początków działalności w Kłodzku, parę lat temu. Pełni pasji i energii do działania bez obaw patrzymy w przyszłość i nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań - mamy nadzieję, że razem z Tobą!

Przeczytaj także

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up