Stabilizacja motylka

"Stabilizacja motylka - to szpilka" - ta fraszka Jana Sztaudyngera najdobitniej opisuje problemy z którymi borykamy się codziennie w biznesie. Marzeniem większości z nas jest dążenie do "stabilizacji" w każdym aspekcie życia.

Czy w dzisiejszym świecie jest to słuszne podejście? Na to i wiele innych pytań odpowiada Jacek Walkiewicz.

Rola motywacji

To czy osiągniemy sukces zależy w 85% od motywacji (w tym miejscu kłaniają się słynni amerykańscy naukowcy:]). Ani wiedza, ani umiejętności nie mają tak dużego wpływu na efekt końcowy jak właśnie motywacja.

TEDx - Jacek Walkiewicz

Jacek Walkiewicz podczas TEDx w znakomity sposób otwiera nam oczy na to co oznacza prawdziwa motywacja: "Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus. Wszyscy pragniemy luksusu".

Zobaczcie poniższy filmi przemyślcie co mówi Jacek. Warto.

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up