Instagram bez konta — jak przeglądać profile bez logowania?

| zaktualizowano:

Poznaj skuteczny sposób na przeglądanie kont na Instagramie bez posiadania profilu!

Instagram to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie — z roku na rok staje się częściej używany niż Facebook. Różni się od niego jednak tym, iż bardzo intensywnie naciska na użytkownika, by założył konto. Czy trzeba koniecznie je tworzyć? Czy przeglądanie Instagrama bez założonego profilu jest możliwe? W tym artykule odpowiemy na te pytania i zaproponujemy realne rozwiązanie, które umożliwi podglądanie wybranych przez Ciebie kont bez konieczności logowania.

Odpowiadamy — jest to realne, choć posiada kilka utrudnień

Wiele poradników radzi, by założyć profil anonimowy — to zdecydowanie najprostszy sposób, ale przez połączenie go z Twoim głównym kontem, bardziej wnikliwi użytkownicy mogą zorientować się, że to Ty. Łatwo również się pomylić i przypadkowo zapomnieć o przelogowaniu — a przecież właśnie tego chcemy uniknąć! Poza tym nie każdy chce posiadać dodatkowy profil, zakładać osobnego maila… Przychodzimy z konkretnym, skutecznym rozwiązaniem!

Przedstawiamy prosty sposób na przeglądanie Instagrama bez założonego konta

Uruchomienie Instagrama przez przeglądarkę już nie działa!

Jeszcze jakiś czas temu można było podejrzeć osobę z publicznym kontem w bardzo łatwy sposób — wystarczyło uruchomić Instagrama przez przeglądarkę, bez różnicy czy na telefonie, czy na laptopie, a następnie wpisać: https://www.instagram.com/nazwaprofilu. Co więcej, nie musieliśmy bać się o przypadkowe polubienie zdjęcia, bo było to niemożliwe. Aktualnie platforma wprowadziła dodatkowe zabezpieczenia, które uniemożliwiają korzystanie z tego sposobu. Instagram stale dąży do zwiększenia ilości użytkowników, więc z roku na rok blokuje kolejne sposoby na przeglądanie kont bez logowania. W końcu profil - nawet ten anonimowy - to kolejna jednostka do statystyk.

Sposób na przeglądanie instastories bez logowania

Nic straconego, przychodzimy z lepszą opcją na przeglądanie zdjęć i instastory bez logowania. Tak jest, stosując się do naszych zaleceń, możecie nie tylko zobaczyć wszystkie posty danej osoby wraz z opisami i datami publikacji (co do sekundy!), ale również na bieżąco podglądać jej instastory. Strona daje również możliwość poznania tak szczegółowych danych jak współczynnik zaangażowania na konkretnym profilu oraz średniej ilości komentarzy czy like’ów przypadających na jedną publikację!

Co trzeba zrobić?

Nie trzymamy Cie dłużej w napięciu! Aby szybko przeglądać konta na Instagramie bez konieczności logowania, stosuj się do poniższych kroków!

 1. Wejdź na stronę www.instanavigation.com.
 2. Wpisz dokładną nazwę użytkownika w okienku (Uwaga! Uważaj na literówki i uwzględnij wszystkie znaki specjalne!).
  Strona instanavigation.com
 3. Kliknij to, co chcesz zobaczyć — masz do wyboru „Stories”, “Highlits” i „Posts”. To oznacza, że możesz podglądać zarówno posty, relacje, jak i te wyróżnione, zapisane na profilu stories! Instanavigation - panel

  Co więcej, okazuje się, że narzędzie gromadzi również takie dane jak średnie statystyki oparte na informacjach z poprzednich 12 publikacji. To oznacza, iż możesz zobaczyć, jaka jest średnia liczba komentarzy i likeów pod postem, a także, jak często dany profil dodaje nowe materiały. Strona podaje nawet współczynnik zaangażowania obserwatorów konta!

  Instanavigation - konto RekinySukcesu.pl
 4. Gotowe! Możesz podglądać dowolnego użytkownika Instagrama, który posiada publiczny profil, bez logowania!

Instanavigation może okazać się przydatny dla firm!

Choć wielu użytkownikom może nie podobać się, że są podglądani, tak naprawdę wskazane przez nas narzędzie to źródło wartościowych informacji, szczególnie dla firm. Dlaczego? Wyobraź sobie, że jakieś przedsiębiorstwo jest zainteresowane współpracą z influencerem, ponieważ posiada on wysoką liczbę followersów. W rzeczywistości zasięgi te mogą okazać się mało skuteczne, ponieważ np. większość obserwujących influencera osób pomija jego posty.

Tutaj wkracza strona instanawigation.com, która pokazuje statystyki dotyczące konkretnego konta, w tym liczbę jego zaangażowanych odbiorców. Ostatecznie może okazać się, że lepszym wyborem w przypadku współpracy produktowej będzie mniejszy twórca, posiadający aktywnych followersów. Tego typu informacje to szansa na nieprzepalenie budżetu!

Instagram bez logowania - 3 ciekawe alternatywy

Wskazane przez nas instanavigation.com nie jest jedynym narzędziem, które pomoże Ci podejrzeć wybrane konto. W tej roli doskonale sprawdzą się także wskazane poniżej strony, przy czym warto pamiętać, że mogą się one od siebie nieco różnić:

 • insta-stories-viewer.com - co prawda nie daje tak szczegółowych danych jak instaviever.com, ale pozwala momentalnie pobrać posty z danego profilu!
 • Strona insta-stories-viewer
 • anonstories.com - pozwala podejrzeć jedynie instastory lub wyróżnione na profilu relacje,
 • Strona anonstories.com
 • storiesig.info - ulepszona wersja insta-stories-viewer.com - również pozwala momentalnie pobierać treści, a dodatkowo pokazuje wyróżnione relacje!
 • Strona storiesig.info

Ograniczenia Instagrama, na które nie ma rozwiązania

Jakie ograniczenia pozostają niezmienne? Niestety, ale nie powstał jeszcze sposób na podglądanie kont prywatnych. To istotna informacja dla wszystkich tych, którzy nie chcą być odwiedzani przez tajemniczych użytkowników z zewnątrz. Co prawda strona wyszukuje takie osoby, ale pokazuje, że nie posiadają one żadnych postów. Jedyną działającą opcją jest założenie anonimowego profilu i liczenie na zaakceptowanie prośby przez właściciela.

Instagram stale się rozwija i coraz usilniej zmusza użytkownika do logowania. W przyszłości podglądanie tego typu może być jeszcze znacznie trudniejsze.

Zajrzyj do innego naszego artykułu dotyczącego tej platformy: Instagram dla firmy - 3 najczęściej zadawane pytania.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up