Instagram bez konta — jak przeglądać profile bez logowania?

Poznaj skuteczny sposób na przeglądanie kont na Instagramie bez posiadania profilu!

Instagram to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie — z roku na rok staje się częściej używany niż Facebook. Różni się od niego jednak tym, iż bardzo intensywnie naciska na użytkownika, by założył konto. Czy trzeba koniecznie je tworzyć? Czy przeglądanie Instagrama bez założonego profilu jest możliwe?

Odpowiadamy — jest to realne, choć posiada kilka utrudnień

Wiele poradników radzi, by założyć profil anonimowy — to zdecydowanie najprostszy sposób, ale przez połączenie go z Twoim głównym kontem, bardziej wnikliwi użytkownicy mogą zorientować się, że to Ty. Łatwo również się pomylić i przypadkowo zapomnieć o przelogowaniu — a przecież właśnie tego chcemy uniknąć!

Przedstawiamy prosty sposób na przeglądanie Instagrama bez założonego konta

Uruchomienie Instagrama przez przeglądarkę już nie działa!

Jeszcze jakiś czas temu można było podejrzeć osobę z publicznym kontem w bardzo łatwy sposób — wystarczyło uruchomić Instagrama przez przeglądarkę, bez różnicy czy na telefonie, czy na laptopie, a następnie wpisać: https://www.instagram.com/nazwaprofilu. Co więcej, nie musieliśmy bać się o przypadkowe polubienie zdjęcia, bo było to niemożliwe. Aktualnie platforma wprowadziła dodatkowe zabezpieczenia, które uniemożliwiają korzystanie z tego sposobu.

Sposób na przeglądanie instastories bez logowania

Nic straconego, przychodzimy z lepszą opcją na przeglądanie zdjęć i instastory bez logowania. Tak jest, stosując się do naszych zaleceń, możecie nie tylko zobaczyć wszystkie posty danej osoby wraz z opisami i datami publikacji (co do sekundy!), ale również na bieżąco podglądać jej instastory. Strona daje również możliwość pobrania dowolnego zdjęcia z tablicy wyszukanej osoby!

Co trzeba zrobić?

  1. Wejdź na stronę www.storiesdown.com.
  2. Wpisz dokładną nazwę użytkownika w okienku (Uwaga! Uważaj na literówki i uwzględnij wszystkie znaki specjalne!).
    Strona storiesdown.com
  3. Kliknij to, co chcesz zobaczyć — masz do wyboru „Stories” lub „Posts”.
    Strona storiesdown.com - konto RekinySukcesu.pl
  4. Gotowe! Możesz podglądać dowolnego użytkownika Instagrama, który posiada publiczny profil, bez logowania!

Ograniczenia Instagrama, na które nie ma rozwiązania

Jakie ograniczenia pozostają niezmienne? Niestety, ale nie powstał jeszcze sposób na podglądanie kont prywatnych. Co prawda strona wyszukuje takie osoby, ale pokazuje, że nie posiadają one żadnych postów. Jedyną działającą opcją jest założenie anonimowego profilu i liczenie na zaakceptowanie prośby przez właściciela.

Instagram stale się rozwija i coraz usilniej zmusza użytkownika do logowania. W przyszłości podglądanie tego typu może być jeszcze znacznie trudniejsze.

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up