Jak pobrać film z Instagrama - Free Instagram Downloader

Instagram to bezustannie rozwijająca się platforma, która ciągle zaskakuje nas wprowadzanymi nowościami. Co roku wdraża nowe możliwości, a algorytm promuje je wśród użytkowników. W innym wpisie pisaliśmy już o tym, jak korzystać z niego bez posiadania konta — dziś pokażemy Wam, w jaki sposób pobierać firmy udostępnione na platformie.

Rozwiązań jest wiele. Sporo osób zastanawia się, dlaczego tak sprawnie rozwijająca się platforma nadal nie wprowadziła możliwości pobierania treści. Niezależnie od tego, czy twórcy aplikacji w niedalekiej przyszłości wdrożą tę funkcję, w dzisiejszym artykule pokażemy Wam kilka sposobów, jak to zrobić.

Dlaczego warto pobierać filmy z Instagrama?

W jakim celu pobierać filmy z Instagrama? Otóż istnieje kilka sytuacji, w których jest to naprawdę przydatne. Pierwszą z nich jest ta, gdy dany film lub zdjęcie zawieruszył się na dysku i za nic nie możesz go znaleźć, a pamiętasz, że znajduje się na Twoim profilu na Instagramie. Z pomocą wyżej wymienionych narzędzi bez problemu pobierzesz zagubiony plik. Pobieranie zdjęć i filmów z Instagrama jest również przydatne w momencie, gdy chcesz mieć dostęp do jakiejś treści offline — na tej platformie znajduje się wielu wartościowych twórców.

Snapinsta - IG Downloader

Pierwszym narzędziem, jakie dziś przywołamy, jest IG Downloader od Snapinsta. Zostało stworzone, aby umożliwić pobieranie różnego rodzaju treści (nie tylko filmów!) z Instagrama w dowolnym czasie. Możemy pobrać zarówno tylko jedno zdjęcie lub video, jak i wiele z nich. Dodatkową, zapewne docenioną przez wielu z Was funkcją, jest pobieranie także relacji z Instagrama. Narzędzie ma swoją indywidualną aplikację, co jest niezwykle przydatnym rozwiązaniem.

Oto główne plusy:

  • pobieranie jest szybkie, łatwe i bezpieczne,
  • narzędzie nie pogarsza jakości plików,
  • nie trzeba logować się na swoje prywatne konto na Instagramie.

Zastanawiacie się, jak to działa? Najpierw musimy wejść na konto, z którego pliki chcemy pobrać. Uwaga — nie może być to profil prywatny. Następnie wystarczy skopiować link do wybranego zdjęcia lub filmu i wkleić go do aplikacji.

Kopiowanie linku

Następnie skopiowany link należy wkleić do IG Downloadera w następujący sposób:

Wklejanie linku

W kolejnym kroku należy kliknąć przycisk “Download”, by skonwertować film.

Pobieranie filmu

Ukaże nam się wybrany film, a na nim niebieski przycisk “Download Video”. Po jego kliknięciu plik zostanie pobrany.

Pobierz zdjęcia i filmy z Instagrama

Z roku na rok aplikacji tego typu przybywa. Wymieniony wyżej IG Downloader to najpopularniejsza opcja, ale nie jest jedynym rozwiązaniem. Poniżej podamy inne możliwości, działające na takiej samej zasadzie. Chcąc pobrać dany film lub zdjęcie z Instagrama, możemy także skorzystać z:

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up