Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Jako agencja marketingowa pomożemy Ci wykorzystać potencjał drzemiący w fotografii i filmie. Proponujemy kompleksowość usługi, to Ty decydujesz, w jakim stopniu chcesz włączyć się w kreowanie filmu, reszta jest na naszej głowie.

Fotografia i film

Fotografia otacza nas w każdej dziedzinie życia. Fotografia nauczyła nas odczytywać cechy i oceniać produkt, firmę, osobę, miejsce. Dlatego tak bardzo staramy się, aby nasze fotografie nie tylko przykuwały uwagę, ale również stanowiły mocny i czytelny komunikat, zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach.

Wideo marketing, to w czasach powszechności internetowych kanałów telewizyjnych (YouTube i Vimeo), jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi reklamy. Badania wskazują, że po obejrzeniu filmu w internecie o 35% wzrasta ilość klientów skłonnych kupić produkt lub usługę przez niego reklamowaną.

Jako agencja marketingowa Wrocław pomożemy Ci wykorzystać ten potencjał. Proponujemy kompleksowość usługi, to Ty decydujesz, w jakim stopniu chcesz włączyć się w powstawanie filmu, reszta jest na naszej głowie – od scenariusza, poprzez dobór lokacji i aktorów do końcowej publikacji w wybranym medium. Nasze produkcje są skalowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Głównym atutem są posiadane przez nas zainteresowania i umiejętności z odległych dziedzin, otwierające nowe możliwości wykonywania zleceń. Jako nieliczni w Polsce podejmujemy się zleceń wymagających od ekipy wytrzymałości i umiejętności potrzebnych do pracy w warunkach podwyższonego ryzyka – ekstremalne wyprawy – działania podwodne, na wysokości i z powietrza.

Fotografia i film dla firm Wrocław

Oferujemy profesjonalne usługi

Fotografia i film dla firm Wrocław

Filmy produktowe

Przedstawiające najważniejsze cechy Twojego produktu

Promowanie firmy we Wrocławiu

Filmy reklamowe

Promowanie firmy, marki, usługi

Instruktaże dla firm we Wrocławiu

Filmy instruktażowe

Najlepsze cechy produktu wynikające z jego praktycznego zastosowania

Filmy szkolenie poprawiają wizerunek firm we Wrocławiu

Filmy szkoleniowe

Skuteczna forma kreowania wizerunku

Szczegółowe przedstawianie produktów

Fotografię produktową

Przedstawia charakterystyczne cechy produktu

Fotografia i film dla firm Wrocław

Fotografię reklamową

Dodatkowy przekaz marketingowy

Robienie zdjęć firmowych Wrocław

Portrety biznesowe

Zdjęcia pracowników, fotografia korporacyjna

Pełna obsługa projektu

Kompleksowość usługi

Ty decydujesz jak bardzo angażujesz się w projekt

Filmowanie za pomocą dronów

Dron

Profesjonalne filmowanie z drona

Realizacje filmy

Fotografia dla firm

Pozostałe realizacje fotografii

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu