Obsługa marketingowa firmy Matplast

Matplast, to powstałe w 1998 roku przedsiębiorstwo produkujące stolarkę otworową. Firma świadczy kompleksowe usługi – od pomiarów, przez projekt i produkcję, aż po montaż.

Marka Matplast, jako jedno z pierwszych i jedno z niewielu przedsiębiorstw w Polsce, otrzymała Europejski Certyfikat Jakości Q-ZERT, wydawany przez Europejski Instytut Techniki Budowlanej ift Rosenheim.

Firma posiada własny, rozbudowany dział handlowy oraz salony firmowe w różnych lokalizacjach województwa dolnośląskiego. Dział sprzedaży Matplast współpracuje z setkami kontrahentów z zagranicy, głównie z Niemiec i Francji. Od 2015 roku mamy przyjemność świadczyć firmie Matplast usługi kompleksowej obsługi marketingowej.

Dzięki naszym działaniom marka uzyskała 4% konwersji na stronie. Prowadzony przez nas outsourcing marketingowy spowodował znaczny wzrost zatrudnienia, dzięki czemu Matplast zdobył wielu wartościowych pracowników. Skuteczny marketing to podstawa w dotarciu do nowych odbiorców - liczba odwiedzin witryny firmy zwiększyła się ponad dwukrotnie.

Skuteczny outsourcing marketingowy

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
0 4%

Tyle wynosi konwersja na stronie matplast.pl

0 100%

Wzrostu zatrudnienia podczas naszej współpracy

0 238%

Wzrost liczby wejść na strony www rok do roku

0 2

Tyle brandów rozwinął Matplast podczas naszej współpracy

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

Niezawodny marketing w Internecie

Kiedy Ty śpisz, Twoja strona internetowa, fanpage i reklamy zarabiają dla Ciebie. Dzięki naszej usłudze outsourcingu marketingowego Matplast zaistniał w Internecie.

Nigdy nie zapominamy o użytkownikach urządzeń mobilnych. Według niektórych badań ponad połowa wejść na strony internetowe pochodzi właśnie z telefonów i tabletów. Dlatego strona firmy Matplast, jak i wszystkie grafiki w portalach społecznościowych, wyświetlają się tak samo dobrze na telefonie, jak i na monitorze 4K.

Kompleksowa obsługa marketingowa firmy Matplast

Nie jedna, nie dwie i nie pięć usług wchodzi w pakiet obsługi zwanej outsourcingiem marketingowym. Jesteśmy zewnętrznym działem marketingu firmy i obsługujemy ją – od wymyślenia koncepcji, aż po wykonanie nawet najtrudniejszego graficznie i programistycznie zadania. Wszystkie prace przeprowadziliśmy sami, bez zlecenia ich innym wykonawcom. Poniżej przedstawiamy tylko część naszych działań dla spółki Matplast.

Strony internetowe Wrocław

Strona internetowa

Dla spółki Matplast przygotowaliśmy wielojęzyczną witrynę z katalogiem produktów, wyszukiwarką doradców i zaawansowanymi formularzami.
Obsługa kont społecznościowych Wrocław

Obsługa kont społecznościowych

Wymyśliliśmy koncepcję i przygotowaliśmy niezbędne materiały do kampanii remarketingowej w portalu Facebook. Skutecznie.
Kalendarz przygotowany dla firmy Matplast

Identyfikacja wizualna

Stworzyliśmy logo (wraz z księgą znaku) spółki Matplast. Na jego podstawie stworzyliśmy projekt wizytówki, teczki, kalendarza i grafiki na Facebooka.

Kampanie marketingowe

Kampanie offline

Przygotowaliśmy banery i inne materiały potrzebne do przeprowadzenia kampanii nie tylko w Internecie.

Matplast - pozycjonowanie

Pozycjonujemy

Osoby wyszukujące produkty i usługi oferowane przez Matplast w regionie firmy z dużym prawdopodobieństwem trafią właśnie na stronę matplast.pl. Dzięki nam!
Outsourcing marketingowy Wrocław

Strategia marketingowa

Zaczynamy od celu, planujemy działania, wdrażamy je w życie. Dzięki skupieniu się na detalach i zaawansowanej analityce optymalizujemy i wyciągamy wnioski.

Strona internetowa oknapolskie.pl

Branding i obsługa marketingowa

Ponadto pracujemy przy budowie i obsłudze dwóch marek spółki Matplast: oknapolskie.pl i Avanport.

Kampanie offline – marketing nie kończy się w Internecie

Choć nasza agencja interaktywna z Wrocławia specjalizuje się w marketingu internetowym, z powodzeniem realizujemy także kampanie offline - w ramach obsługi graficznej bądź kompleksowej obsługi marketingowej.

Firma Matplast jako regionalny lider w swojej branży zyskała dzięki takim kampaniom większą rozpoznawalność marki. Dotarła także do większej liczby klientów oraz znalazła nowych pracowników.

Reagujemy na bieżące zapotrzebowanie rynku

Dla firmy Matplast przygotowaliśmy tematyczną serię infografik do umieszczenia na stronie internetowej lub Facebooku. Ponadto wyprodukowaliśmy utrzymaną w tym samym motywie serię filmów informacyjnych. Dzięki tym działaniom udało się zwiększyć świadomość marki i zaufanie do niej.

Skontaktuj się z nami
Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up