Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

E-mail marketing jest formą marketingu bezpośredniego wykorzystującego jako kanał dotarcia do klienta pocztę elektroniczną. Na podstawie analizy zachowań konsumenckich, doświadczenia i wiedzy tworzymy profesjonalne newslettery.

E-mail marketing - newslettery

E-mail marketing jest formą marketingu bezpośredniego wykorzystującego jako kanał dotarcia do klienta pocztę elektroniczną. Sama forma e-maili lub newslettera może przybierać różne formy – od krótkich kilkuzdaniowych wiadomości nastawionych na akcję „kup” po wiadomości nastawione na akcję „czytaj” (np. przedstawiające najnowsze informacje z danej branży, porady ekspertów, przedstawienie komplementarnych produktów i usług, budowanie zaufania odbiorców lub konkretnego wizerunku marki).

Jak tworzyć treści, które nie trafią od razu do kosza lub nie znikną oznaczone jako spam? W tym momencie wkracza doświadczona agencja marketingowa. Na podstawie analizy grupy docelowej, zachowań konsumenckich, naszej wiedzy i doświadczenia, tworzymy newslettery dopasowane do Twoich potrzeb.

E-mail marekting

Zalety korzystania z modułu newsletter

Dbamy o cykliczność i automatyzację wysyłki maili

Automatyzacja wysyłki

Cykliczność maili i pełna automatyzacja

Tworzymy szczegółowe raporty do analiz

Statystyki

Zaawansowane raporty oraz analizy

Tworzymy orginalne wiadomości

Dowolny wygląd maila

Możliwość tworzenia unikatowych wiadomości

Łatwość w obsłudze dzięki integracji z CMS

Integracja z CMS

Moduł do zarządzania dedykowany do systemów CMS

Łatwe tworzenie statystyk

Import z CSV do bazy

Łatwość w generowaniu statystyk

Tworzenie grup dla newslettera

Tworzenie grup

Zaawansowana personalizacja grup

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu