Szkolenie marketingowe dla branży turystycznej

Szkolenie pt. „Efektywny marketing w Internecie dla branży turystycznej“ organizowane przez Dolnośląską Izbę Turystyki we Wrocławiu wraz z firmą RekinySukcesu.pl. Zajęcia zostały przedstawione w formie praktycznej odnosząc się do sytuacji realnych występujących w codziennej pracy pracownika turystyki. Na szkoleniu został zaproponowany udział w konkursie, którego główną nagrodą był bezpłatny audyt strony internetowej firmy o wartości 2000 zł.

Efektywny marketing w Internecie dla branży turystycznej - szkolenie marketingowe

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Cykl Deminga i 3 podstawy marketingu

Content marketing – jak pisać teksty? – SEO

Strona internetowa – niezbędnik przedsiębiorcy

Kampanie online – dobór kanałów i proste rozwiązania

Analityka działań – czy Google Analytics wystarczy?

Szkolenie z dużą dawką wiedzy

Na szkoleniu omówione zostały również tematy: czy Facebook sprzedaje, po co Kanban, czy firma powinna mieć konto na Youtubie i jak mierzyć efektywność Twojej strony www?

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up