Kampanie Google i Facebook Ads dla Avanport

Avanport produkuje starannie zaprojektowane modele drzwi w krótkich seriach, co sprawia, że marka wyznacza trendy i ustala kierunki w rozwoju wzorców designu na światowym i rodzimym rynku. Avanport jest marką łączącą wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi zewnętrznych z nowoczesnością designu i stosowanej technologii.

Kategoria: Kampanie
Branża: Produkcja

Data wykonania: listopad 2017
Strona www: Avanport - producent drzwi

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
Avanport - producent drzwi

Zakres wykonanych prac

Kampanie Google Ads (AdWords) (sieć wyszukiwania, remarketing, display)

Kampanie Facebook Ads (zainteresowania)

Kampanie Youtube (wyświetlanie filmu)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up