Kampanie Google i Facebook Ads dla Avanport

Avanport produkuje starannie zaprojektowane modele drzwi w krótkich seriach, co sprawia, że marka wyznacza trendy i ustala kierunki w rozwoju wzorców designu na światowym i rodzimym rynku. Avanport jest marką łączącą wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi zewnętrznych z nowoczesnością designu i stosowanej technologii.

Kategoria: Kampanie
Branża: Produkcja

Data wykonania: listopad 2017
Strona www: Avanport - producent drzwi

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
Avanport - producent drzwi

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Kampanie Google Ads (AdWords) (sieć wyszukiwania, remarketing, display)

Kampanie Facebook Ads (zainteresowania)

Kampanie Youtube (wyświetlanie filmu)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up