Outsourcing marketingowy firmy PHmet

PHmet to firma handlowo - produkcyjna, która istnieje na rynku od 1995 r. Specjalizuje się w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych oraz w usłudze obróbka skrawaniem. Ich główe cele to kompleksowa obsługa Klientów oraz zwiększanie własnych kompetencji.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Produkcja

Data wykonania: październik 2013
Strona www: PHmet - doświadczenie i wiedza

Całokształt przebiegu współpracy pozwala nam postrzegać firmę jako partnera, który w sposób należyty traktuje swoje zobowiązania wobec klienta.

Piotr Honc, prezes
PHmet - obróbka skrawaniem

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Przygotowanie briefu marketingowego

Tworzenie tekstów

Materiały marketingowe

E-marketing:

  • Mailingi,
  • Pozycjonowanie.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up