Strona internetowa firmy Grafoto

Grafoto to firma wykonująca profesjonalne fotografie dla biznesu. Grafoto specjalizuje się w wirtualnych spacerach 3D, fotografii nieruchomości oraz fotografii koncertowej. Firma posiada status Rekomendowany Fotograf Google. Dlatego mogą być Państwo pewni, że wirtualny spacer Street View (podłączony do wizytówki Google), który wykona Grafoto, zadowoli Państwa klientów i spełni wszystkie wymagania Google.

Nasz projekt strony WWW dla Grafoto, włącznie z animacjami, nawiązuje do motywu fotograficznego.

Strona została wyposażona w zaawansowane portfolio. Można w nim przejrzeć realizacje firmy z podziałem na rodzaj fotografii i branżę klienta. Odwiedzający stronę WWW mają możliwość (bez opuszczania strony) obejrzeć spacery 3D wykonane przez Grafoto.

Wszystkie grafiki wgrane na stronę mają nowoczesny format WebP, przez co szybciej się ładują. Dodatkowo witryna jest zintegrowana z opiniami Google, a także asynchronicznie tłumaczona przez Translate Google.

Grafoto

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Zarządzanie treścią przez CMS Joomla
 

Asynchroniczne ładowanie wybranych treści

System aktualności (blog)

Zaawansowane portfolio z opcją filtrowania realizacji

Integracja z opiniami Google

Nowoczesny format grafik - WebP

LiveChat Messenger

Asynchroniczne tłumaczenie przez Translate Google

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up