Strona internetowa dewelopera z Wrocławia - Prodim

Prodim to deweloper działający na rynku wrocławskim od niemal dekady. W tym czasie Prodim wybudował ponad 220 domów i mieszkań o łącznej powierzchni przekraczającej 23 000 m2. W inwestycjach Prodim stosuje ekologiczne rozwiązania, które są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale też cenione przez mieszkańców za wygodę i oszczędność.

Kategoria: Strony www
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: lipiec 2021
Strona www: Prodim - deweloper z Wrocławia

Z Rekinami współpracujemy już od dłuższego czasu. Stworzyli od podstaw nasze dwie nowe strony internetowe. Dodatkowo skutecznie zarządzają całym procesem marketingowym dla naszej firmy. Wszystko przebiega bez zarzutów. Projekty, które powierzyliśmy im do realizacji cechują się pełnym profesjonalizmem, skrupulatnością oraz niebywałą estetyką. Polecamy :)

Katarzyna Rawska, Prodim
Prodim - deweloper Wrocław

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

System CMS - Joomla
 

Intuicyjny wykaz często zadawanych pytań (FAQ)

Aktualności

Strona responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Zgodność z PHP 7

Integracja z mapami Google

Wielojęzyczność (tłumaczenie w czasie rzeczywistym)

Newsletter

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO
 

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up