Strona internetowa dla marki Icoone

ICOONE® To opatentowana medyczna technologia, która jest w stanie wyleczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Może zlikwidować cellulit, zlokalizowany tłuszcz, obrzęki limfatyczne, blizny, luźną skórę, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien czy też wszelkie objawy starzenia się skóry.

Icoone - Icoone laser, zabiegi icoone

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

CMS - Joomla

Aplikacja typu LiveChat

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Zgodność z PHP 7

Blog, aktualności

Formularz kontaktowy

Film zamiast slidera

Google mapa z oznaczonymi gabinetami Icoone.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up