Strona internetowa dla OrthoClinic

W gabinecie Orthoclinic leczymy wady zgryzu i przywracamy piękny, zdrowy uśmiech. Wykorzystujemy sprawdzone mechanizmy i różnego rodzaju aparaty, którymi korygujemy wiele zaburzeń zgryzowych. U nas każdy kolejny pacjent jest najważniejszy.

W zakres naszych działań wchodziła budowa nowoczesnej i intuicyjnej strony internetowej oraz obsługa social media.

Profesjonalna witryna pozwoliła na ułatwienie klientom kontaktu z gabinetem. Co więcej, na stronie znajduje się regularnie aktualizowana strefa wiedzy, która korzystnie wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarce, dając równocześnie odbiorcom możliwość na zdobycie przydatnych informacji na temat stomatologii.

W ramach współpracy z gabinetem Orthoclinic tworzymy także regularne publikacje w mediach społecznościowych takich jak Instagram i Facebook.

Kategoria: Strony www
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: maj 2020
Strona www: OrthoClinic - stomatologia estetyczna

Współpraca z RekinySukcesu.pl przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Zlecenia są realizowane w terminie a ich wynik cechuje profesjonalizm. Firma godna polecenia.

Katarzyna Golusik, właściciel
OrthoClinic - gabinet stomatologiczny

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

CMS - Joomla
 

System zarządzania aktualnościami

Czat

Blog, aktualności

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Zgodność z PHP 7

Integracja z Mapami Google

Wykorzystanie danych strukturalnych Google

Zaawansowana optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO
 

Tłumaczenie strony w czasie rzeczywistym - Google Translate

Przyspieszona strona mobilna amp img

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up