Strona internetowa dla firmy Insect Out

Insect Out to profesjonaliści w branży DDD: Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja. Specjaliści Insect Out świadczą usługi w obszarze zwalczania szkodników, w tym także prowadzą monitoring obiektów przemysłowych zgodny z wszystkimi prawnymi wytycznymi.

Kategoria: Strony www
Branża: Usługi

Data wykonania: kwiecień 2019
Strona www: Insect Out - usługi DDD Wrocław

Mega firma, mega współpraca. Firma i pracownicy profesjonalni we wszystkim. Współpracujemy juz kilka lat i z ręką na sercu muszę stwierdzić że są rekinami między innymi mojego sukcesu. Profesjonalizm w każdym zadaniu pomimo że nie były łatwe. Można powiedzieć że profesjonalizm w każdym bajcie 😁

Łukasz Balawajder, Właściciel
Insect Out - dezynfekcja i deratyzacja

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO,

Formularz kontaktowy z aktywną walidacją

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

CMS Joomla

System zarządzania aktualnościami

Wykorzystanie danych strukturalnych Google

Zgodność z PHP 7

Dodatkowe:

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up