Strona www dla producenta mebli

Meble Flaming to firma oferująca meble na wymiar. Jej wyróżnikiem są kompleksowe usługi, bowiem Meble Flaming wykonują zlecenie od wykonania projektu, poprzez produkcję mebli, dowóz, montaż i udzielenie gwarancji.

Kategoria: Strony www
Branża: Produkcja

Data wykonania: kwiecień 2019
Strona www: Meble Flaming - od projektu do montażu

Jesteśmy firmą działającą w branży gdzie jest bardzo duża konkurencja i mimo to Rekinom Sukcesu udało się zwiększyć naszą sprzedaż o około 20%. Świetny kontakt, szybkie odpowiedzi na wiadomości. Przebieg współpracy bardzo sprawny. Otrzymaliśmy wsparcie merytoryczne. Konkretne działania bez owijania w bawełnę, co bardzo sobie cenię w biznesie. Polecam!

Maciej Weremczuk, właściciel
Meble Flaming - projektowanie mebli

Zakres wykonanych prac

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Formularz kontaktowy z aktywną walidacją

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

CMS Joomla

Funkcjonalny blog

Wykorzystanie danych strukturalnych Google

Zastosowanie OpenGraph

Zgodność z PHP 7

Dodatkowe:

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up