Obsługa marketingowa kancelarii prawnej

Kancelaria Investment Holding, reprezentowana przez Kamila Grabarczyka, to nowoczesne spojrzenie na tematykę doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Cechą charakterystyczną kancelarii jest kompleksowa obsługa i wysoka skuteczność działań.

Dla Pana Kamila Grabarczyka przeprowadziliśmy zaawansowane działanie pozycjonowania oraz stworzyliśmy rozbudowaną stronę internetową, wyposażoną w system wpisów blogowych. Na witrynie Kancelarii Investment Holding prowadzimy kampanię Google Ads, dzięki czemu strona pokazuje się w pierwszych wynikach dzięki reklamom. Dbamy również o jej pozycjonowanie, sukcesywnie poprawiając wyniki w organicznych wynikach wyszukiwania.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Finanse

Data wykonania: luty 2022
Strona www: Investment Holding

Rewelacja, polecam. Pan Marcin złoty człowiek, profesjonalista, empatyczny. Jestem pod dużym wrażaniem.

Kamil Grabarczyk, właściciel
Investment Holding

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Testy A/B

Obsługa i rozbudowa stron internetowych

Konsultacje marketingowe

Pozycjonowanie

E-mail marketing

Kampanie Google Ads

Kampanie PUSH

Obsługa graficzna

Obsługa social media

Content marketing (wpisy na bloga)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up