Kompleksowa obsługa marketingowa firmy Oknar

Oknar to producent okien i drzwi wykonywanych z PVC i aluminium. W ofercie ma także produkty takie jak rolety, bramy garażowe czy moskitiery. Oknar jest firmą o zasięgu europejskim. Oferuje dostawę na terenie całego kontynentu, a w swoim portfolio ma wiele zagranicznych realizacji.

Firmie Oknar świadczymy usługę kompleksowego serwisu marketingowego. Dzięki temu zabiegowi firma jest w stanie skutecznie dotrzeć ze swoimi ofertami do klientów. Osiągnęliśmy to dzięki specjalnej strategii fraz kluczowych oraz pozycjonowania.

Przygotowaliśmy dla Oknar obszerną, responsywną stronę internetową. Zawiera ona rozbudowany katalog produktów. Na bieżąco obsługujemy i aktualizujemy stronę.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Produkcja

Data wykonania: kwiecień 2022
Strona www: Oknar

Oknar

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Budowa responsywnej strony internetowej

Obsługa i aktualizacja strony internetowej

Bieżące raporty oraz konsultacje marketingowe

Wdrożenie narzędzi marketing automation

Tworzenie contentu wpisów blogowych pod pozycjonowanie

Przygotowanie strategii pozycjonowania, analiza fraz kluczowych, mapa myśli

Identyfikacja wizualna - logo wraz z księgą znaku i zastosowaniami

Przygotowanie strategii opartej o briefing, analizę rynku i metody kreatywne (np. metoda 5 kapeluszy)

Wizualizacje wykonanych projektów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up