Strona internetowa dla szkoły tańca No Limits

No Limits to jedna z największych szkół tańca we Wrocławiu. Oferuje ona zajęcia taneczne na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla par jak i solo. Najważniejszymi wartościami, którymi kieruje się No Limits, są pasja, przyjaźń i dobra zabawa. W ich ofercie znajduje się bardzo wiele różnych stylów tanecznych, takich jak taniec współczesny, Pole Dance, Dancehall, High Heels, Bachata, taniec towarzyski i wiele innych, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie kurs.

Oprócz regularnych kursów tańca, No Limits organizuje również wiele imprez tanecznych, wyjazdów taneczno-sportowych oraz bierze udział w tworzeniu festiwali tanecznych.

Nasz projekt strony internetowej dla No Limits obejmował atrakcyjne przedstawienie bogatej oferty dla osób, które rozważają zapisanie się na kurs, oraz stworzenie intuicyjnego interfejsu dla osób, które są już zapisane, aby w prosty sposób mogły sprawdzić aktualności dotyczące wydarzeń i szkoły. Ponadto zaimplementowany został również kalendarz eventów, dzięki któremu można w prosty sposób dowiedzieć więcej odnośnie do zbliżających się wydarzeń.

Strona ta została wykonana w oparciu o nasz autorski system CMS - REXT. Projekt został wysoce zoptymalizowany, a wraz z wprowadzeniem funkcji lazy loadingu uzyskaliśmy błyskawiczne przechodzenie między zakładkami! Wykonana przez nas szata graficzna jest w pełni zgodna z założeniami Systemu Identyfikacji Wizualnej.

No Limits

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Zarządzanie treścią przez CMS Rext

Nowoczesny format grafik - WebP

System aktualności

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Tłumaczenie strony w czasie rzeczywistym - Google Translate

Analiza i obsługa Google Analytics

Formularz kontaktowy z zabezpieczeniem przed spamem (reCaptcha v3)

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wbudowany kalendarz eventów

Sekcja z opiniami

Wysoka wydajność i szybkość strony

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up