Strona internetowa dla serwisu tachografów Kajtech

Kajtech to firma zajmująca się sprzedażą, legalizacją i naprawą tachografów. Serwis Kajtech wykonuje zgodnie z wymaganiami europejskich norm wszelkie czynności związane z tachografami, w tym ich konserwację, regulację, oplombowanie. Ponadto oferuje innowacyjny czytnik, który oszczędza znaczną ilość czasu przedsiębiorstwom transportowym, oferując automatyczne odczytanie i przetwarzanie informacji z tachografów.

Celem naszej współpracy było stworzenie prostej, szybkiej i funkcjonalnej strony internetowej, na której w przejrzysty sposób będzie przedstawiona oferta. Jesteśmy przekonani, że wywiązaliśmy się z tego zadania wzorowo!

Strona została w podstawowy sposób zoptymalizowana pod kątem SEO. Uzupełniliśmy tytuły, metaopisy, zadbaliśmy o adekwatne nagłówki oraz tytuły zdjęć i linków.

Witryna śmiga błyskawicznie na komputerach i telefonach. Szybki kontakt z właścicielem jest możliwy za sprawą formularza obsługującego wgrywanie zdjęć.

Kajtech

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Formularz kontakowy z obsługą plików

Wyznaczanie dojazdu

System aktualności

Podstawowa optymalizacja SEO

Dostępność na telefonach (RWD)

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up