Facebook Ads dla gabinetu stomatologicznego

Stomatologia jest dla mnie pasją, dlatego do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem, starając się jak najlepiej zrozumieć problemy, z którymi się zgłosił. Przywiązuję dużą uwagę do tego, by leczenie przebiegało bezboleśnie i w komfortowej dla pacjenta atmosferze.

Kategoria: Kampanie
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: wrzesień 2016
Strona www: Stomatologia Bińczycka - zadbaj o piękny uśmiech

RekinySukcesu.pl podczas trwania projektu wykazały się zaangażowaniem oraz terminowością w realizacji powierzonego zadnia.

Katarzyna Bińczycka, właściciel
Stomatologia Bińczycka - kampanie online

Zakres wykonanych prac

Prowadzenie kampanii na portalu Facebook: remarketingowej i pozyskującej

Przygotowanie koncepcji oraz grafik do kampanii

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up